Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kakolukia

Gothic II Noc Kruka-przejście przez portal

Polecane posty

Sytuacja wygląda następująco: w drugim akcie otworzyłem portal przenoszący bohatera do Doliny Budowniczych i pozwiedzałem tę krainę, ale okazało się że moja postać jest zbyt słaba, żeby komfortowo tam nią grać i po jakimś czasie wróciłem do Khorinis, aby popchnąć do przodu główny wątek. Dobiłem w ten sposób do aktu trzeciego i chciałem przenieść się z powrotem do Jarkendaru, ale gdy próbuję przejść przez portal gra doczytuje ten obszar i w trakcie tej czynności, a dokładnie pod sam koniec, wywala mnie bez żadnego komunikatu do Windowsa.

Macie jakieś pomysły? Czy problemem może być to, że posunąłem się za bardzo do przodu w fabule podstawki? Czy jest jakiś sposób, aby jeszcze się tam dostać?

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda następująco: w drugim akcie otworzyłem portal przenoszący bohatera do Doliny Budowniczych i pozwiedzałem tę krainę, ale okazało się że moja postać jest zbyt słaba, żeby komfortowo tam nią grać i po jakimś czasie wróciłem do Khorinis, aby popchnąć do przodu główny wątek. Dobiłem w ten sposób do aktu trzeciego i chciałem przenieść się z powrotem do Jarkendaru, ale gdy próbuję przejść przez portal gra doczytuje ten obszar i w trakcie tej czynności, a dokładnie pod sam koniec, wywala mnie bez żadnego komunikatu do Windowsa.

Macie jakieś pomysły? Czy problemem może być to, że posunąłem się za bardzo do przodu w fabule podstawki? Czy jest jakiś sposób, aby jeszcze się tam dostać?

Proszę o pomoc.

Napewno to nie ma nic wspolnego z posunieciem sie do przodu w fabule.Mozna przechodzic przez portal,tam i z powrotem kiedy sie chce.Mnie czasami zdarzal sie zwis,lub to samo co tobie,w tym miejscu.Jednak raczej rzadko,a kursowalem bez przerwy.W tym miejscu gra jest dosc zasobozerna,ale w dzisiejszych czasach,to juz chyba nie problem.Wtedy gdy mi sie to zdarzalo,mialem 512 ramu i gf5900,ale nie zawadzi sprawdzic pamieci wirtualnej.Najlepiej jednak zrob co radzi freeq52 bo to chyba jakis bug.Mogl sie tez zepsuc save,mi sie to zdarzalo i wtedy reinstalka niepotrzebna. Napisz jak i czy udalo ci sie rozwiazac ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Jarkendar powinien być przechodzony w 2 rozdziale, a taki był przynajmniej zamysł twórców. Bo gdy w 1 rozdziale poprosimy Abudyna (tego wróżbitę w Khorinis) o wróżbę to wtedy mówi o Jarkendarze, a wiadomo, że te wróżby opisują pokrótce następny rozdział.

Mój kolega też tak miał, że wywalało go z wczytywania do Jarkendaru jak był w innym rozdziale niż drugi.

Ale może problem tkwi w czym innym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Jarkendaru,mozna sie dostac tylko wtedy gdy sie dolaczy do jakiejs frakcji,wiec zostaje tylko chwila i zaczyna sie drugi rozdzial.Nie probowalem w takim miedzyczasie przechodzic przez portal i nie pamietam czy mozna,ale Noc Kruka to dotatek, ktory jest lekko powiazany z glowna osia fabuly,wiec nie ma prawa sie nic walic.Jak juz pisalem od drugiego(czasami od trzeciego) rozdzialu, przechodzilem tam i z powrotem i nic specjalnego sie nie dzialo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...