Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Firefox - małe litery i filmy na YT oraz brak polskiego spellcheckera

Polecane posty

Witam.

Otóż od kilku dni mam tak że kiedy wchodzę na YouTube to mam takie malusieńkie literki i filmiki domyślnie odtwarzają się mi w 240p, wcześniej było wszystko ok, na internet explorer też jest wszystko ok no i nie wiem jak naprawić tą wielkość literek i domyślne odtwarzanie filmików w 360p. A po za tym ja mam włoski system operacyjny na kompie i zmieniłem sobie język domyślny na polski ale to nic nie daje bo za każdym razem jak otwieram jakiś program to język przeskakuje z powrotem na włoski. Jeszcze do tego Mozilla już mi nie poprawia błędów ortograficznych, nie wiem czemu, jak się zmienia w niej język?

Dodam że żadnych ustawień oprócz języka nie zmieniałem w komputerze.

Przenoszę do programów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrób to przeinstaluj przeglądarkę. Jeśli nie masz najnowszej wersji to pobierz ją. Możesz także wyczyścić komputer CCleanerem z naciskiem na Cookies i historię przeglądarek. Napraw jeszcze błędy w rejestrze tym samym programem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym, w przypadku FF, zaczął od naciśnięcia [ctrl]+[0] (zero). Powiedz, czy jest różnica.

Co do języka - po pierwsze, poproś jakiegoś moderatora o zmianę tematu tak, by uwzględniał i ten problem. Po drugie, jaki masz ten system operacyjny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - a to nie chodzi o zmianę języka w SysOpie? : )

@temat - Start -> Panel sterowania -> Zegar, język, region -> Region i język -> zakładka Lokalizacja: ustaw na Polska. Zakładka Klawiatury i języki -> Zmień klawiatury... -> dodaj język polski, ustaw go jako domyślny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spellchecker również chodziło. Ten zmienia się tak, gdy już jest po instalacji Firefoxa.

Języka Systemu operacyjnego jako takiego nie da się legalnie zmienić w przypadku wersji HP.

[edit]

Właśnie. Do Firefoxa o ile tego nie zrobiłeś należy doinstalować pakiet polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...