Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bassist

Microsoft X360 Pad for Windows - opyla się czy się nie opyla?

Polecane posty

Na wstępie, jak to zazwyczaj bywa z zakładaniem nowego tematu, pragnę przeprosić, jeśli takowy już się na forum pojawił, a ja go przeoczyłem, ew. proszę o przeniesienie w razie problemów.

A teraz, konkretnie. Padzina mi potrzebna, najlepiej jakaś dobra, i tak na oku mam model Microsoftu, który zbiera bardzo dobre opinie, o ile mnie pamięć nie myli to w CDA w numerze marcowym bieżącego Roku Pańskiego wskoczył na podium. W związku z tym - opyla się czy się nie opyla? I...

1. Nie będzie problemów z podłączeniem go do PieCa?

2. Jak się generalnie sprawdza, jak w łapach leży i te sprawy?

3. Nie gryzie się z żadnymi grami?

4. Lepiej zainwestować w model przewodowy, czy pozostać przy bezprzewodzie?

5. Jak w bezprzewodzie wyglądałaby kwestia zmieniania baterii?

Tutaj upatrzony model:

http://allegro.pl/bezprzewodowy-pad-micros...1318791533.html

Z góry spasiba za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem, bo nie mam tego urządzenia ( tego odbiornika )

2. Kwestia gustu, jeden woli pada od ps3 inny od X360 - ale ja, jako posiadacz xboxa powiem Ci ,że gra mi się na nim świetnie, fajnie leży w rękach....

3. Nie wiem, bo nie używam pada od x360 na kompie.

4. Nie zrrozumiałem pytania. To masz przewodówkę i sie zastanawiasz czy ją zostawić czy kupić od xboxa 360, czy nie masz w ogóle i chcesz kupić ?

Tak czy inaczej, bezprzewodowy daje większą wygodę, nie masz ograniczonego przez kabel miejsca w którym możesz siedzieć , ma zasięg aż 9 m, jedyne co musisz mieć do niego baterie. Najlepiej kupić 4 akumulatorki , ładowarkę , i jest gites.

5. Yyy, jak ? Normalnie, z tyłu masz coś takiego , i to wyciągasz , wkładasz w to dwie bateryjki,i potem to z powrotem do pada wciskasz.

Jakieś jeszcze pytanka o pada ?

BTW. Niezła oferta, za 136 zł chyba taniej razem z tym odbiornikiem nie znajdziesz.

Ale możesz też wydać 3 złote więcej i mieć czarnego :) O niebo ładniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było poruszane:

działa na piecu bez problemów (zwłaszcza na Vista i 7 bo nie trzeba nic instalować), jest najlepszym padem jakiego miałem, wszystkie liczące się gry mają wbudowaną obsługę tego pada i się nic nie gryzie, jak wolisz przewód to przewód, jak wolisz bez przewodów to kupujesz bezprzewodowy (ważne, do PC wymagany jest zestaw z nadajnikiem/odbiornikiem), baterie się wymienia normalnie...wyjmujesz, wymieniasz i grasz :> (zapewne masz na myśli co ile się wymienia - odpowiedź zależy od baterii, ja swoje ładuję co 2-3 tygodnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie dawno kupiłem tego pada w wersji pod Winde, bezprzewodowy z odbiornikiem i powiem tak: spisuje się świetnie, jest bezprzewodowy więc nie ma problemu z kablami, świetnie leży w rękach, działają na nim wibracje na PC, no i najważniejsze: jest kompatybilny z większością gier, no i nie trzeba bawić się w żadne przejściówki itp, także bez zastanawiania się możesz go śmiało brać :tongue: Od siebie gorąco go polecam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...