Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Flashy

Knights of the Old Republic Error

Polecane posty

Postanowiłem zagrać sobie w KotOR'a. Wszystko fajnie zainstalowałem (oryginał ofc), spatchowałem i uruchamiam grę. Wtedy wyskakuje mi error, nie ma żadnego tekstu, sterta kwadracików z kilkoma pojedynczymi literami pomiędzy wierszami. Wie ktoś może o co chodzi i jak to naprawić? Wcześniej zrobiłem reinstall, bo gra nie chciała się w ogóle uruchomić, sekundę się ładowała i nic. Dodam, że taki błąd pojawia się jedynie po spatchowaniu, w pierwotnej wersji gra chwilę się uruchamiała i wykopywało do pulpitu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o KoTOR-a to proponuje zmniejszyć ci grafikę :) to nie żart. Ja miałem zawiechę bo miałem włączony efekt..... trawy :) wyłączyłem i działało normalnie. Dodam że sprzęt mam taki że mi ME2 na full detalach chodzi :P. Po prostu gra jest ciężka w obejściu z nowymi kartami graficznymi i systemami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm trudno powiedzieć dlaczego. Wiem ze np. mój kumpel miał problem typu "włączała mu się gra widział ikonkę mrocznego jastrzębia i nic się więcej nie działo". Może spróbuj zmienić rozdzielczość gry na odpowiednią dla twojego kompa. BTW ja nie instalowałem w ogóle patchy może spróbuj bez niego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...