Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Risen, Haracz dla Brogara

Polecane posty

Gość sebi1295

Otóż gram sobie w Risen.Postanowiłem iść za bandytami, wykonałem questy, miałem wszystkie odłamki miecza. Zaniosłem miecz Donowi, on dał mi zlecenie aby zdać mu raport itd. Ale wziąłem również zlecenie od Brogara, tzn. to z haraczem. No i zbieram sobie ten haracz, zebrałem chyba od 5 os., podchodzę do Oskar'a a On w ogóle nie chce ze mną gadać. Mówi tylko spieprzaj, i koniec. No i nie mogę wziąć od niego tych pieniędzy. Dlatego mam pytanie czy to zadanie jest niezbędne do ukończenia gry czy nie? Nie mam poprzednich save'ów, gra mi się podoba ale nie będę zaczynał jej od początku?

Oskar obraził się na mnie o ten miecz, bo chciał żebym Ja mu go oddał, a tego nie zrobiłem tylko zaniosłem do Don'a. Zaklęcie żartu nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Wiem, chodzi mi tylko o Oskara.Że nie mogę wziąć od niego haraczu, i czy zadanie ,,HARACZ DLA BROGAR'A" jest niezbędne do ukończenia gry. Czy tez mogę grać bez zmartwień dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale Oskar chyba nie jest ważną postać w głównej fabule. Wnioskując z tego, jest to zadanie poboczne dla bandytów. Graj dalej spokojnie. Wątpię aby niechęć do rozmowy Oskara z tobą prowadziła do niemożności ukończenia gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, chodzi mi tylko o Oskara.Że nie mogę wziąć od niego haraczu, i czy zadanie ,,HARACZ DLA BROGAR'A" jest niezbędne do ukończenia gry. Czy tez mogę grać bez zmartwień dalej?

Haracz dla Brogara to zadanie poboczne u bandytow,ale szkoda doswiadczenia zwlaszcza,ze z tym zadaniem wiaze sie sporo innych questow.Obraza Oskara moze tez byc klopotliwa gdy sie chce dolaczyc do obozu bandytow,jesli chce sie rozwijac umiejetnosc kowalstwo.Nie wiem czy w pozniejszym etapie gry inni kowale beda chetni do wspolpracy z bandyta.Jest rowniez quest kiedy trzeba wykuc bron i potrzebny bedzie kowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...