Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darkss

Call of Duty Black Ops - obraz zacina się na jednym ujęciu

Polecane posty

Witam. Gram już w kampanie nowego CoD-a drugi dzień i mam problem w trakcie (chyba przedostatniej) misji pt. Powracająca Pamięć.

Chodzi o to, że jak przechodzę prze jedne z drzwi gdzie powala nas Hudson, jest filmik i po filmiku Hudson do nas coś mówi, trzymając AK. Nagle (po odzyskaniu ostrości widzenia) Hudson zacina się, po sekundzie jest w swoich czarnych okularach i po następnej znowu bez.

Wtedy obraz zacina się na jednym ujęciu, ale napisy i dźwięki wciąż są ---> wymuszone wyjście do menu głównego oczywiście. ;/ I powtarza się tak za każdym razem.

Jak ktoś miał taki problem i go rozwiązał będę bardzo wdzięczny za podpowiedź.

Pozdrawiam

Jednak nie wszystko jest zacięte, ponieważ monitory z tyłu śnieżą i miga kontrolka. Głosów nie słychać, a napisy są.

Na jednym z forów znalazłem temat z tym błędem, ale wytłumaczono, że patch powinien to naprawić. Coś nie che mi się w to wierzyć. ;p

http://img577.imageshack.us/img577/5472/asdfi.jpg tu jest to miejsce gdzie się zacina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Ja mam takie pytanie w misji numer 6 w Black Ops

przy wybuchu auta robi się ciemny ekran

i na filmikach był ciemny przez 3s a u mnie 30s i nic czekam chwilę i slychac tylko odgłosy z gry i nic nie widać co zrobić z tym "fantem" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie resetuje, ale to nic nie daje. Może da się przejść po usunięciu sejwa z folderu z grą, ale nie wiem, który to. ;/ Teraz poczekam na łatkę, ale jak nic to nie da to pokombinuję.

No oczywiście, że patch nic nie dał ... i chyba nie będzie takiej łatki co naprawi ten błąd ... po prostu świetnie.

Wiem jak już rozwiązać ten problem ... wystarczy przed misją zmienić ustawienia grafiki na minimalne ---> pomogło. :) Kampania ukończona.

Temat do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie resetuje, ale to nic nie daje. Może da się przejść po usunięciu sejwa z folderu z grą, ale nie wiem, który to. ;/ Teraz poczekam na łatkę, ale jak nic to nie da to pokombinuję.

No oczywiście, że patch nic nie dał ... i chyba nie będzie takiej łatki co naprawi ten błąd ... po prostu świetnie.

Wiem jak już rozwiązać ten problem ... wystarczy przed misją zmienić ustawienia grafiki na minimalne ---> pomogło. :) Kampania ukończona.

Temat do zamknięcia

Mógłbyś zrobić screena, jakie ustawienia dokładnie wybrałeś? Ja pomimo najniższych ustawień u siebie mam ten sam problem - gierka zatrzymuje się w identycznym momencie (chciałbyś sobie porównać Twoje ustawienia z moimi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...