Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemka8

Problem z "lagami"

Polecane posty

Witam.

Trzy tygodnie temu zakupiłem nowy komputer. Często gram w Counter-Strike'a, lecz mam z tą grą pewien problem. Mianowicie, CZASAMI po jakiejś ponad godzinie gry, pojawia się nieznośne zacinanie, raz dłuższe, raz krótsze a w górnym prawym rogu wyświetla się jakiś czerwony napis, niestety nie zdążyłem go zapisać. Myślę jednak, że to nie wina CS'a, lecz internetu lub komputera, ponieważ identyczne przycinki mam zarówno na serwerze Ventrilo, jak i przy zwykłym przeglądaniu stron.

Dodam, że internet posiadam z Vectry 2mb/s + modem Thomson TCM420. Parametry komputera widoczne na dole (nie ma możliwości wymiany niczego powyżej 50 złotych).

Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten napis to prawdopodobnie CL_FlushEntityPacket. Jest wiele możliwości, dlaczego to się pojawia:

1) Stary, uruchom, cmd, ping onet.pl -t i podaj nam czasy jakie Ci wyskakują.

2) Przeczyść kompa jakimś dobrym antywirusem, zdefragmentuj dysk, przeczyść rejestr.

3) Ustaw rate. Większość serwerów wymaga już rate 25000, cl_updaterate 101, cl_cmdrate 101, ex_interp 0.01

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie taki napis się mi pojawiał. Od wczoraj na szczęście jeszcze nie mam tego problemu.

1) http://img5.imagebanana.com/img/br2xkjyj/ping.jpg

2) Komputer przeskanowany mksvir'em oraz Avirą, był jeden wirus, usunięty. Dziś zdefragmentuję dysk. Jakim programem czyścić rejestr?

3) Z rate nie ma problemów, w grze mam prawidłowe wszystkie ustawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...