Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtusssekk

Klawiatura - "wciskający się klawisz" choć się nie wicska

Polecane posty

Witam.

Mam problem z moją klawiaturą (nie znam modelu, lecz jak będę musiał to znajdę).

Grając w różne gry np. FPS itd. bardzo ważne są klawisze "w""s""a""d". Przed wczoraj czyściłem moją klawiaturę ( rozebrałem klawisze i użyłem małego pędzelka do powyciągania brudów z klawiatury). Od tamtego czasu pisząc lub grając lub będąc na pulpicie czasami ( z kilka razy w ciągu minuty) wciska się klawisz d choć ja go nie wduszam, nie trzymam nawet rąk na klawiaturze... Przyczyny są : po wciśnięciu d po sekundzie pojawia mi sdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd (nie cdhcdidadłdem ndadwdet tego wdusić)mniejwięcje tak wyglądał by mój post gdybym nie usuwał tego. Jest to bardzo utrudniające ....

Po prostu nie da się nic zrobić (nawet wejść na cdactidon d:] ). Prosiłbym o jakąś pomoc ....

Co do czyszczenia to używałem patyczka do uszów, pędzelka (malutkiego) oraz suszarki, aby to wydmuchać ....

Czy jest taka opcja że uszkodziłem cokolwiek ... Myślałem o tej małej gumeczce która wybija klawisz więc zamieniłem tą gumeczkę z klawisz którego nie używam (w tym wypadku page down) I nadal występuje....

Reasumując moje wciśnięcie d równa się po sekundzie dddddddddddddddddddddddd (max ile się da w danym oknie). Aby to zatrzymać muszę jeszcze raz wdusić D, nie zawsze skutkuje za 1 razem.... Pomocy....

Napisałem ten post z rozkręconym klawiszem (aby wdusić d używałem małego patyczka wcdisdkającd go ale ten problem, jak widać nadal występuje.... Nie usunąłem tego celowo ... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ci mogę poradzić - jeśli nie wiesz czy i co popsułeś i nie potrafisz sam zdiagnozować to raczej i sam tego nie naprawisz...

Pewnie przyjdzie kupić nową klawiaturę...

Ale - wnosząc z tego, że nie wiesz jaki to model, może to na 99% oznaczać tylko jakiś niewiadomego pochodzenia crap za 20 PLN - czyli i tak nie szkoda :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś paproch dostał się pod ten klawisz .wydmuchaj klawiatur powietrzem . najwyżej wyjmij klawisz i przetrzyj patyczkiem do uszu ścianki na których ślizga się klawisz . jak to nie pomoże to trzeba rozebrać klawiaturę i spróbować ją całą wyczyścić. lecz jak napisał użytkownik wyżej, jest to jakiś "crap" to gra jest nie warta świeczki :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...