Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Czy kupiłbyś CD-Action w edycji BluRay?

Czy kupiłbyś CD-Action w edycji BluRay?  

2695 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupiłbyś CD-Action w edycji BluRay?

    • a) tak, czekam na to niecierpliwie
      171
    • b) może, zależy od zawartości
      290
    • c) nie, nie mam napędu BluRay
      2059
    • d) a po co komu takie wydanie?
      171


Polecane posty

Hmmm, zaznaczyłem odpowiedź b dlatego, że jestem ciekaw co chcielibyście zamieszczać na takich płytach :rolleyes: Gdyby to było coś naprawdę dobrego i ciekawego, to byłbym w stanie zainwestować w napęd BluRay (pamiętam jak parę ładnych lat temu nabyłem napęd DVD, żeby móc zainstalować gry z Waszego coverka - ach, dawno to było :wub: ).. Także jeśli zawartość płyty miałaby być naprawdę interesująca, to byłbym skłonny zakupić napęd BluRay :wink:

EDIT: Macie mały błąd w tej ankiecie - zamiast może, zależy do zawartości powinno być może, zależy od zawartości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, ale czym wypełnicie tyle miejsca? Pełniakami :)? Na razie nie posiadam napędu BD. A sam napęd i plyty nie są jescze tak rozpowszechnine w Polsce. 2xwiększy DVD jest bardziej przystępny. Nie każdy czytelnik ma nowoczesny sprzęt. Jednak pochwalam pomysł, o ile przez to magazyn nie stanie się droższy to kupiłbym taką edycję ale najpierw musiałbym napęd kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. O ile wzrosła by cena pisma?

2. Czy BR zastąpiłby DVD, czy byłby dodatkowo?

Ogólnie myślę, że to raczej chybiony pomysł. Nie przeprowadzałem badań, ale chyba niewiele osób ma w komputerze napęd BluRay... Ja sam BR mam tylko w PS3, a w Piecyku DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki numer po prostu bym zignorował i zaoszczędziłbym automatycznie kilkanaście złotych w portfelu.

Napędu Blu-Ray nie posiadam i nie będę posiadał do czasu, aż nie zyska na popularności i automatycznie nie zejdzie do... jakby to ująć? Rozsądnej ceny - to jest porównywalnej z obecnymi napędami DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CDA zostałby wydany raz z płytką BluRay, to pewnie byłaby to fajna atrakcje, lecz jeśli te płytki wdrożylibyście na stałe, to pozbawilibyście się wielu czytelników - duża część z nich kupuje Ekszyna dla pełniaków, a dziś cholernie ciężko o napęd BluRay do kompa. Jestem na nie, 3 razy nie, dziękujemy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem odpowiedź D. Czemu? Bo takie wydanie nie dość, że byłoby droższe, to jeszcze IMO nie ma sensu używać tychże płyt. DVD jest tanie, pojemne i większość ludu je ma. Blu-Ray owszem, ale za 4-5 lat. Teraz to nie ma żadnego sensu. O sofcie, który mogłyby ominąć jakieś 90% nabywców CDA nie wspomnę(bo na takich płytach muszą być jakieś dodatki, a nie jest pewne, czy redakcja ponownie coś zamieści).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie kupił, skoro mam i tak napęd BD :) Myślę, że zamiast tej ankiety lepiej wypuścić na próbę jeden numer z takim coverem, i sprawdzić jak się sprzeda. Oczywiście wcześniej należałoby przeprowadzić badania rynku, ale to pewnie wiecie :P Pozdrawiam, miłego dnia życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napędu nie mam i nie wiem, co musielibyście na płycie dać, żebym kupił :P. BluRaye jakoś się na PC-tach nie przyjęły i moim zdaniem nic ciekawego obecnie nie oferują. Jedyne, do czego mógłby się taki napęd przydać, to filmy, ale jaki sens oglądać filmy na BD na monitorze? To już wolę kupić PS3, bo Xbox 360 niestety BD nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, jednak o 5 lat za wcześnie, bo mniej więcej za tyle większość czytelników cd-action będzie mieć napęd BluRay. Ze względów ekonomicznych cena takiego napędu jest teraz zbyt wysoka, jeśli ceny zejdą do 100-300 zł, to tak. Jednak to nie stanie się tak szybko. Dlatego na obecną chwilę jest to pozbawione sensu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zaznaczyłem odpowiedź C. Jednak nie całkiem mi ona tak do końca pasuje. Z jednej strony na chwilę obecną napędy BR są tak drogie, że nie jestem w ogóle zainteresowany inwestowaniem w tą zabawkę. Nie ma także i nie będzie nigdy jakiejś nie wiem jakiej zawartości płytki, która skłoniła by mnie do rozważania zakupu BR. Z drugiej strony muszę powiedzieć, że tak jak w odpowiedzi A, czekam na to niecierpliwie. Im wcześniej standard BR stanie się ogólnie dostępny, czyli ceny napędów nie będą przekraczały 100 zł a płytek 3, tym lepiej. Naturalna kolej rzeczy. Tak samo jak było z płytami DVD. Inna sprawa, że w CDA przez długi czas były po 3, czasem 4 płytki. Czemu by nie dać 2 DVD np? A jak BR będzie bardziej dostępne to może tak, jak było kiedyś dwie wersje do wyboru. A jeszcze później BR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, jak pisaliście, że DVD jest niemal nie do wypchania? Teraz coraz częściej zdarzają się numery z 2xDVD9 i przejście na BluRaye niedługo stanie się koniecznością.

Dobry pomysł, ale na za 2 lata, bo to i napędy stanieją, i pewnie wytłoczenie takiego BR-a będzie tańsze.

A może w międzyczasie będzie koniec świata i problem rozwiąże się sam? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...