Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anduvir

Problem Xbox Live migracja konta.

Polecane posty

Witajcie. Mam problem. Z okazji polskiego live'a chciałem dokonać migracji konta. Niestety microsoft miał mnie w d**ie i pokazał mi tę o to informację.

"We are not supporting migration of non-adult account currently."

Wiem, że to nie od tego forum, ale może macie taki sam problem. Nie wiem co mam zrobić. Dzwonić do microsoftu? I dlaczego nie mogę wyemigrować kontem non-adult? Co bo jak 18 nie mam to mi nie wolno? Nie rozumiem tej logiki. Może wy coś wykombinujecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem - zrobiłem wszystko wg FAQ'a i wyskoczyło mi "O nie... to nie powinno było się zdarzyć. Wydaje się, że wystąpił błąd w systemie." Dostałem maila potwierdzającego migrację, ale na stronie nie mogę się zalogować. Z kolei z poziomu konsoli nadal loguję się na UK i Live śmiga, ale nie da się edytować żadnych danych konta, np. adres.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam problem. Z okazji polskiego live'a chciałem dokonać migracji konta. Niestety microsoft miał mnie w d**ie i pokazał mi tę o to informację.

"We are not supporting migration of non-adult account currently."

Wiem, że to nie od tego forum, ale może macie taki sam problem. Nie wiem co mam zrobić. Dzwonić do microsoftu? I dlaczego nie mogę wyemigrować kontem non-adult? Co bo jak 18 nie mam to mi nie wolno? Nie rozumiem tej logiki. Może wy coś wykombinujecie.

Napisałem dziś do Centrum Obsługi Xbox w sprawie przeniesienia konta nieletnich. Uzyskałem następującą odpowiedź:

"Niestety migracja kont dzieciecych jest niemozliwa. Nie przewidujemy uruchomienia takiej uslugi w przyszlosci.

Bardzo przepraszamy za niedogodnosci i dziekujemy za zrozumienie."

Cóż widocznie mamy pecha ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anduvir - Jeżeli masz konto dla nieletniego, to pewnie masz też konto w stylu "master"* (Tatusia :D). Spróbuj je wyemigrować, a następnie to "podległe" konto.

@wisniew - mnie też to wyskakiwało, popróbuj jeszcze raz, zgodnie z instrukcją, tzn "moje konto" i "region konta", oczywiście będzie napisane po angielsku, ale znajdziesz. Ja na przykład miałem problem ze znalezieniem "moje konto" i ciągle wchodziłem w "mój profil" :P

* - ew. mogło mi się pomylić z PSN, na xbl chyba jest podobnie, ale nie wiem. Wiem tylko, że na xboxie trzeba podać e-maila opiekuna, ale czy jest tworzone oddzielne konto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...