Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolishPlayer

Call of Duty: Black Ops - uruchomienie gry

Polecane posty

(Treść tego posta świadczy o tym, iż jego autor jest naprawdę wkurzony, z góry przepraszam).

Więc, kupiłem BlackOps, niby najlepszego FPS'a tego roku, mam steam, maszynę taką, że każda gra pójdzie na full detalach i łącze 6/mb. Instaluje ten... to... tą... no w każdym razie, żeby nie klnąć BlackOps. Już na początku problem. serwery zajęte. Szanowny PolishPlayer czeka 20 minut. Znowu to samo. 40 minut... 50... 120... Udaje się uruchomić... inatalację... Po żmudnym czekaniu wyświetla się, pobieranie czegoś(plik 8GB... o co kaman??)... Prawdopodobnie części gry, jakby nie można było 2 płyty zrobić... A niby Treyach bogate studio... Cóż, laska z tym. Koniec! W końcu! (powtórzeniowy...) Uruchamianie gry CoD BO. Dąpa jak jasny holender. Czarny ekran i Vistowskie BĄG(zawsze tak robi jak jest błąd), cóż czarny ekran i nic więcej. Więc Ctrl+alt+delete... Zakończ proces... Uruchamia multi... EXE_CANNOT_FIND_FILE... O co kaman?! Mam poprostu dość... Jakby ktoś z was, ludzie dobrego serca mógł mi pomóc, byłbym wdzięczny. Jeżeli nie, trudno... Wezmę kasę i ide po Xbox'a do media... Tam chociaż nie ma Steam(dla mnie największej porażki rozgrywki internetowej, którą powinna zastąpić sprawnie funkcjonująca platforma... ... śmierć STEAM!)...

Z góry dzięki...

Pozdrawiam... P_P...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem cie chlopie ja sie mecze juz 8 godz i nic instaluje fucking steam idzie pobiera upgrade jest ok konczy sie i pokazuje mi komunikat ze RUNNING steam in windows compability mode is not recommended. remove any windows compatibility seting for all users under file properties for steam.exe robie to i dalej to samo

moze ktos cos wie POMOCY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...