Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nezir

Rozwiązany: Fallout:New Vegas-klucz do Stripu(W.T.F)

Polecane posty

Siema, przed chwilą właśnie gdy wyszedłem z ambasady RNK(NCR), pokręciłem się trochę po pustyni, byłem u dr. Usanagi, to jak wróciłem do Freeside to tylko właśnie zrobiłem questa dla Króla z Orisem i gdy spróbowałem się dostać do Stripu to okazało się że drzwi były zamknięte i gdy próbowałem je otworzyć to pisało-"Nie da się otworzyć wytrychem.Potrzebny jest klucz"-ocb? Nigdy takiego czegoś nie miałem, tylko jak pierwszy raz wchodziłem do Stripu to musiałem dać Sekiuritronom sfałszowany paszport, albo 2000 kapsli, to dałem im paszport. Myślałem że pokapowali się że że jest podrobiony czy coś, ale Sekiuritrony tylko mówiły "Witamy w Nowym Vegas", "Rozejść się" itp. Akurat w Stripie miałem dobrą reputację(Lubiany człowiek) i nikogo nie zabijałem, tylko oczywiście bossów z Omerty no i tych dwóch pajaców ze Stowarzyszenie Białych Rękawiczek, ale to akurat było niezbędne do questa i nie dostałem negatywnej reputacji... Z tego co wyczytałem na googlach to sporo ludzi miało taki sam problem. Tylko tym razem proszę was o pomoc a nie tak jak w innych tematach :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...