Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gregorytmb

Rozwiązany: sshnas21.dll

Polecane posty

witam. mam podobny problem jak Grix przy wlaczeniu komputera pojawia sie komunikat http://img688.imageshack.us/i/beztytuubfh.png/

oto wszystkie logi

http://wklej.org/id/414376/

czy ten problem moze miec cos wspolnego z bluescreenem?

z gory wielkie dzieki za pomoc;)

komunikat po skanach juz sie nie pojawia. jest juz ok?

Extras.Txt

mbam_log_2010_11_07__14_41_30_.txt

OTL.Txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, może to mieć związek z BSODem, ale nie musi.

Brakuje loga z GMERa, jak go dodasz, to wtedy sprawdzę wszystko razem.

1. Ściągnij program Defogger, uruchom go i wyłącz nim emulację napędów.

2. Ściągnij program GMER. Nie zmieniaj żadnych opcji i kliknij przycisk Szukaj. Po zakończeniu pracy zostaniesz poinformowany, że log został zapisany w schowku. Otwórz notatnik, wklej go i zapisz na dysku.

W przypadku problemów z GMERem spróbuj uruchomić go w trybie awaryjnym, jeśli i to się nie uda, to będzie trzeba kombinować inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy problem nadal występuje, czy też zniknął po skanowaniu Malwarebytes' Anti-Malware? W logach z OTL i GMERa nie widzę nic, co mogłoby próbować uruchomić plik sshnas21.dll, a widzę, że GMER usuwał klucz

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\losalamos

który odpowiada za jego uruchomienie.

Z innych rzecz - daj screena z zakładką Health z programu HD Tune.

Możesz ponownie włączyć emulację programem Defogger.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O log żaden nie prosiłem, więc niepotrzebnie go wrzucałeś.

Jeśli chodzi o screen, to prosiłem o zakładkę Health, a nie Benchmark. Zerknij do podlinkowanego tematu, to zobaczysz o co mi chodzi. Tylko screena zrób tak, żeby było widac wszystkie odczyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to trzeba było napisać, że nie masz żadnych danych, a nie, że nie masz żadnych opcji. W takim razie spróbuj użyć Crystal Disk Info, jeśli i to nie pójdzie, to można jeszcze spróbować użyć programu HDDScan (opcja S.M.A.R.T.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to już mniej więcej wiem na czym stoimy. Jeśli coś podkręcałeś, to cofnij zegary do domyślnych wartości. Sprawdź, czy wszystkie wentylatory poprawnie działają oraz czy w obudowie nie zalega kurz. Jeśli zalega, to usuń go za pomocą sprężonego powietrza, lub cienkim pędzelkiem. Jeśli dasz radę, to daj zdjęcia przedstawiające wnętrze obudowy i napisz jak dokładnie obudowa jest chłodzona.

Temat przenoszę do sprzętu, bo ten problem najpewniej jest sprzętowy. Nazwę tematu zmienię na

BSOD 0x0000007f, wysoka temperatura dysku

żeby bardziej odpowiadał problemowi, ale to zrobię później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...