Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dope

Przedłużacz kabla internetowego

Polecane posty

Witam!

Na początku się pochwalę, kupiłem sobie nowy telewizor i chciałbym sobie kompa pod telewizor podłączyć. Pewnie, prosta sprawa. Tylko, że nie mogę podłączyć wtedy internetu... Kabel jest za krótki o jakieś kilka metrów :rolleyes: . Istnieje jakiś przedłużacz, dzięki któremu mogę sobie podłączyć internet do kompa jeśli ten jest w innym pokoju? Gdzie można (poza allegro) kupić takie coś?

Serdecznie pozdrawiam

dope

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi ci o tzw. switcha, bo nie znam innego predłużacza. Choć może rasowym przedłużaczem on nie jest, lecz przy użyciu drugiego kabla możesz skutecznie wydłużyć zasięg netu. Zarzucam link: http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=76822

Mam taki sam i sprawdza się wyśmienicie nie tylko jako przedłużacz, lecz także przy graniu na LANie z paroma kumplami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostępną tańszą opcją jest założenie gniazdka z jednej strony kabla i dokupienie drugiego. do kupienia w hurtowniach elektrycznych za jakies 5 PLN gniazdku, skrętka (kabel) 1-2 PLN za metr. Gniazdko zakłada się prosto - odcinamy kabel i wciskamy poszczególne kabelki (żyły) w odpowiednie samonacinające się wtyki w gniazdku (w odpowiedniej kolejności, pisz PW jak bys chciał to zrobic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...