Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Knight Martius

Mage Knight: Apocalypse - wywala mnie do Windowsa po przemianie w smoka

Polecane posty

Cześć. Mój problem z tą grą jest następujący - otóż gram Sarusem i już w III akcie udało mi się odblokować przemianę w ognistego smoka. Kiedy jednak podczas sesyjki w Mage Knighta używam jej, to gdy ma się pojawić cut-scenka, gra natychmiast wywala mnie do pulpitu. Pomyślałem sobie, że jeśli tak się dzieje w chwili, gdy jestem smokiem, to to logiczne - przecież w filmiku Sarus nie wczyta mi się pod tą postacią. Dzieje się tak jednak także wtedy, gdy akurat jestem odmieniony z powrotem - nieważne, ile czasu minie od ostatniej przemiany, i tak zamiast cut-scenki widzę ekran Windowsa.

I tu pytanie: jak temu problemowi zaradzić? Mógłbym nie używać w ogóle tej przemiany i nie byłoby problemu, ale skoro to odblokowałem, to bym wolał się tym nacieszyć.

Tę grę mam z CD-A. A jakby to pomogło w rozwiązaniu problemu, to podaję też konfigurację komputera:

- procesor AMD Athlon 2,61 GHz (dwurdzeniowy);

- 896 MB RAM;

- karta graficzna ATI Radeon Xpress 1200;

- Windows XP Professional.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem. Płyta ma ryski, ale są one dość drobne, bo mogłem je zobaczyć normalnie dopiero pod światło. Nie jestem więc do końca pewien, czy właśnie o to chodzi.

Inna rzecz, że jak patrzyłem w Internecie, to nie tylko ja mam z tym problem. Chociaż ta informacja i porada odnośnie płyty (właśnie - dzięki za chęci :)) jeszcze go nie rozwiązują. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...