Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kisiu

Mass Effect 2

Polecane posty

Mam problem z dwoma dlc z sieci cerberusa, dotyczący dokładnie Zaeeda oraz Hammerhead'a. Ściągnąłem w/w ze strony bioware wszystko poszło w miare sprawnie, ale okazało sie że wcale sie nie instalują w folderze dotyczącym dlc w me. Wyskakuje odpowiednie okienko odpowiadajace za ładowanie instalatora i wszystko się urywa. Pozostałe 3 z sieci cerberusa działają. Ściągałem je 2 razy, przeinstalowałem grę, wypakowywałem je zipem (o poszukiwaniu problemu na forach nie wspomnę) a to wszystko na nic. Proszę o odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...ja normalnie uruchamiam ściągnięty plik, włącza się instalator (nie ma możliwości wyboru katalogu, a mam grę nie w domyślnym C:/Program files..., mimo to nie sprawia to problemów), zakańcza instalację i zawartość jest już dołączona do gry.

Przy tym nie dostajesz żadnego specjalnego powiadomienia w grze. Po prostu np. pojawia się dodatkowa planeta z misją, czy wiadomość w komunikatorze z tą misją.

Jeżeli urywa Ci się w czasie instalki skontaktuj się z pomocą techniczną, może to jakiś problem sprzętowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...