Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kondzio5551

Internet Orange Freedom Pro

Polecane posty

Witajcie.Jestem nieszczęsnym posiadaczem internetu Orange Freedom pro 1 mb z limitem 3 gb za któregóż to płace 50 zł/mies.Mam maksymalny sygnał ale cóż z tego jeśli internet bardzo często sie rozłącza bez powodu.Jestem zagorzałym oglądaczem YouTube i ściągania gier ze steama.Limit 3 gb bardzo w tym przeskadza.Chciałbym abyście polecili mi jakiś dobry internet najlepiej bez limitu danych albo z jakimś dużym limitem np 30 gb.Czekam na wasze propozycje. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może neostrada? Z zasięgiem nie powinno być problemu,a i pod względem cen wprowadzili chyba spore zmiany. Jak posiadasz legitymację studencką, możesz wziąć też neo dla studentów - bez konieczności zakładania telefony. Maksymalne ceny to 89 zł (przy tej najwyższej prędkości)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest nowa oferta Orange Free 59, masz 5 GB transferu jeżeli kupisz przez neta(jeżeli w punkcie Orange to 4GB) i dodatkowo oferta Szczęśliwe Godziny. I to ostatnie jest tym najlepszym, bo dzięki temu mamy nielimitowany internet od godziny 24.00 do 8.00. Oferta kosztuje 59 zł na miesiąc, zapewne masz już modem CDMA, a więc nawet 53 zł.

PS. Też jestem nieszczęśliwym posiadaczem Orange Freedom Pro 1 Mb i zamierzam zmienić ofertę właśnie na OF 59 :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem z Orange Freedom wielu ma problemy. Nie napisałeś ani skąd jesteś, ani w jakim domu mieszkasz (blok, dom jednorodzinny) Polecam stronę http://www.dostawcy-internetu.pl/ Za jej pomocą możesz przy określeniu odpowiadającej Ci specyfikacji zobaczyć listę dostępnych w twoim miejscu zamieszkania dostawców internetu. I wybrać spośród nich najbardziej odpowiadająca Ci ofertę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...