Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cyrrus

Rozwiązany: Darmowy firewall i antywirus dla Windows Home Premium 64-bit

Polecane posty

Albo od razu cały pakiet od COMODO (czyli antivir i firewall). Łatwe w obsłudze, po polsku i skuteczne. Sam z niego korzystam już... długo :]. Nawet nie pamiętam ile, ale długo. Wcześniej miałem Avire. Też to dobry wybór, ale nie każdemu przypada do gustu fakt, że polskiej wersji nie ma (chyba że coś się zmieniło?). Niezłym wyborem jest także AVG. Sam z niego nie korzystałem, ale sporo opinii pozytywnych słyszałem. Natomiast odradzam korzystanie z AVAST!. Ma b. dużą wykrywalność, ale większość, to fałszywe alarmy, a jak już znajdzie coś, to na ogół nie radzi sobie z usuwaniem tego z dysku.

@down

To przesiądź się z powrotem na COMODO i przeskanuj dysk, to zobaczysz różne cuda :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszej wersji Avasta nawet kijem bym nie ruszył, ale obecna jest imo bardzo dobra. Fałszywych alarmów jeszcze nie miałem, a używam programu od kilku miesięcy. AVG natomiast omijał bym szerokim łukiem, jest wolny i zżera dużo pamięci, a do tego to właśnie ten program miał ogromny kłopot z usunięciem jakiegoś wirusa z mojego komputera. Co do pakietu Comodo to się zgodzę, korzystałem przez pewien okres i byłem zadowolony, ale pokuszony wysoką oceną Avasta w którymś z numerów CDA, przesiadłem się na niego i tak już zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...