Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pikaz512

Street Dance (2010), Max Giwa, Dania Pasquini

Polecane posty

z8289275X.jpgStreet Dance

Film opowiada o tancerzach ulicznych, którzy z powodu braku pieniędzy i sali do ćwiczeń muszą pracować z tancerzami ze szkoły baletowej.

Występują:

Charlotte Rampling

Nichola Burley

Tameka Empson

Ukweli Roach

Ogólnie rzecz mówiąc poszedłem do kina z nudów, myślałem że będzie to kolejny nudnawy film o tańcu, ale byłem pozytywnie zaskoczony. Była tam gra aktorska na dobrym poziomie, fajna muzyka i dużo ciekawego tańcu, choć nie jestem fanem tego typu filmów mogę go szczerze polecić, zdarzają się tam nawet dość zabawne żarty, i przynajmniej nie jest to kolejny klon "High School Musical". Moja ocena 7+/10!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na tym filmie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mi się podobał. Co prawda fabuła prosta, przewidywalna i zerżnięta ze Step Up 2, to było całkiem znośnie. Film oglądałem w 2D, a w 3D pewnie jest jeszcze ciekawiej.

Soundtrack nawet lepszy niż w Step Up 3, a w takim filmie muzyka jest bardzo ważna.

Warto dodać, że osoby grające w filmie NIE są aktorami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up. A może oświecisz mnie dlaczego tak uważasz? :) Bo twoja wypowiedź mnie nie przekonała.

Chociaż to być może zależy od gustu, ja na pewno usnąłbym w kinie na 'Titnicu', mimo, że miliony ludzi uważa go za arcydzieło.

A może tak bardzo mi się podobał SD, bo uwielbiam wszystkie filmy o tańcu? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, napiszę dlaczego.

Wszystko kręci się na tym samym. Była grupa-> nie ma kasy/odchodzą członkowie/jest źle-> muszą się zmobiliozować i wygrać mistrzostwa lub puchar, rzadko inne możliwości-> jest fajnie, lecz później załamka jak w "Kuchennych Rewolucjach", jakieś tam zmotywowanie i znowu tańczą po czym wygrywają. Staje się to nude. Może dlatego że lubisz WSZYSTKIE filmy o tańcu. Uwielbiam Step Up 1 i 3. Just Dance wyrzuciłem przez okno. Nie wszystkie filmy taneczne są dobre. Różne są tego powody- słaba gra aktorska, kiepskie dialogi czy na końcu, po prostu zły taniec. W Street Dance było chyba to wszystko. Dlatego uważam że to niewypał. Ale powtarzam, to tylko moje zdanie, a ja jestem indywidualistą... ; ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...