Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamilnh

Problem z windows 7

Polecane posty

Witam ;p Jestem nowy więc nieweim czy ten temat już był. Mam problem (laptop asus n71jq 4gb ram cpu i7) Ostatnio zepsuła mi sie ładowrka do niego i w trakcie używania wyłonczym mi się laptop (normalka jak jest oszczedzanie baterii) ale nie mogłem go połladowac bo zasilacz sie spalił. Wiec znalazelm taki sam i podałnczem . Wszystko ładnie sie robii i tu nagle wyskakuje że należy włonczyć płytke z win i naprawić lub żeby system uruchomił się normalni więc dałem to drugie. Laptop ruszyl dalej i jak mi sie zaczelo włanczc logo windows a trwało to dobre 30 min( zazwyczj trwa to chwile ) to zrobił sie czarny ekran i komputer sie wyłonczy. Przy kolejnym rozruchu wsadzilem plytke z win7 i dałem napraw system znalazło system i zaczeło szukac błendu szukało go całą noc i nie znalazło wiec wyłonczyłem komputer i znów włonczylem i dalej kicha. Włonczylem płytke ponownie i sformatowałme dyski zainstalowałem windowsa i chciałem go włonczyc ale teraz włancza sie tylko sam napis <trwa uruchamianie windowsa> i i czarne tło i tak w kółko > Co mam teraz zrobić pomocy potrzebuje laptop sprawny jak najszybciej.

Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...