Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mystic8

GTX460, problem z podpięciem 2 x DVI

Polecane posty

Witam

Zakupiłem dziś Gigabyte GTX460 1GB i pojawił mi się pewien problem, a mianowicie gdy mam podpięty tylko monitor pod DVI to wszystko działa ok, ale gdy pod 2 DVI podepnę kabel DVI-HDMI do TV LCD to są problemy z otwieranym menu opcji monitora (z jasnością, kontrastem itp), a także co jakiś czas na pulpicie np tam gdzie są ikony w prawym dolnym rogu są jakieś błędy graficzne. Ktoś wie jak to naprawić?

Reinstalowałem sterowniki do grafiki i bez zmian, to samo z monitorem.

z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie mozna cyknąć fotek tego pojawiającego się menu monitora, ale ono miga i jest zniekształcone. Jak podpiąłem ten kabel DVI-> HDMI do TV to monitor w ogóle się nie odpalił był czarny. Teraz całkiem odpiąłem ten kabel od karty i jest sam monitor - znowu te błędy. na pulpicie np pojawiają się jak wyłączę grę czarne kwadraciki tam gdzie mamy zegar systemowy w prawym dolnym rogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyłem 3 wersji sterowników w tym dołączonych na płycie w pudełku. Problem jest nie tylko z menu monitora(co ciekawe migające menu pojawia się gdy odpalę np grę) a także podpinając TV nie pojawia mi się obraz na monitorze. Sprawdzałem na monitorze 19 siostry i działało. Temperatury w normie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...