Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krychu4195

Konta z grami na allegro [X360]

Polecane posty

Ja pozwolę się wypowiedzieć jako pierwszy i wypowiem się jako posiadacz Ps 3 ale myślę ze z Xboxem może być podobnie.

Za 28zł na allegro jakieś 3 miesiące temu zakupiłem niezły zestaw gier za które w realu zapłaciłbym z 300 zł i miałem 24godzyni na pobranie ich później konto poszło do następnie osoby i tak dalej ale konto mam zostawione żeby móc w gierki grać. Ale nie wiem czy to zbieg okoliczności czy nie ale facetowi zawiesili konto na kilka dni później znów handlował a później przestał w sumie szkoda bo chętnie bym znowu skorzystał chociaż bardzo lubię pudełka z gier na mojej półce. I to tyle tak to właśnie wyglądało w moim przypadku w gierki ciągle gram i wszystko jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mi osobiście się wydaje, że te konta do końca legalne nie są. Chodzą po zadziwiająco niskich cenach. Zauważ też, że sprzedawane w ten sposób gry to same wersje elektroniczne - bez opakowania, możliwości sprzedaży, a gdy Ci się miejsce na dysku konsoli skończy to będziesz zmuszony to pozbycia się któregoś z tytułów.

Osobiście wolę tradycyjną formę dystrybucji gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...