Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teofi7

Rozwiązany: Nie można usunąć folderów.

Polecane posty

Wypadek przy modyfikacji płyty instalacyjnej Win7, po zakończonym okrajaniu systemu chciałem stworzyć instalacyjny USB - program działał, po paru minutach wywaliło blue screena. Teraz gdy próbuję odpalić rt 7 lite wyskakuje mi komunikat, jak na załączonym zdjęciu. Dotarłem do felernych folderów, ale nie da się ich usunąć bo.. nie mam uprawnień (konto admina) - czyli Windows znów zaczyna świrować. Unlocker poległ - czym jeszcze można to skasować?

[EDIT] Jeśli wyskoczyły 2 takie same tematy to przepraszam bo tak jakoś dwukliknąłem...

post-81325-1287937458_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będzie fajnie, niestety przy uruchamianiu wyłazi jakiś error - załączam screen.

[EDIT]

Spróbuję jeszcze Lock Hunter, choć wydaje mi się że kiedyś już niego korzystałem i nie pomógł... Najwyżej zostanie mi coś czemu nic się nie oprze - solidne formatowanie C.

[EDIT 2]

Ha, Lock Hunter też poległ, załączam kolejny screen. Jeszcze raz spróbuję z wyłączonym Comodo a w Odkurzaczu sprawdzę czy rt 7 lite nie ma jakiegoś autostartu...

[EDIT 3]

Niestety nie poszło...

post-81325-1287944929_thumb.jpg

post-81325-1287945726_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Screen zrobiony w trybie bez restartu, po restarcie upierdliwy folder nadal istnieje.

Formatka już się zbliża, już puka do dyskusa drzwi...

A się zdziwię jak to przetrwa formatowanie.

post-81325-1287950207_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wyciąłem Internet Exploitera, gry, Media Center, nagrywanie DVD, pomoc, zdalne rejestry i desktopy, Bitlocker, kontrolę rodzicielską, raportowanie błędów i kolektor zdarzeń oraz sterowniki do drukarek, skanerów i Xbox 360... Poza tym myślę że to błąd nie związany z rt 7 gdyż wtedy miałem uruchomionych kilka innych programów...

A właśnie jaką dystrybucję można by użyć? Najlepiej gdyby była niewielka żeby się szybko ściągnęła oraz przystosowana do nośników USB, bo czystych płytek obecnie nie mam a do sklepu daleko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wyciąłem Internet Exploitera

IE jest nie tylko przeglądarką. Jest też ważną częścią systemu. Lepiej go więc przywrócić.

A właśnie jaką dystrybucję można by użyć? Najlepiej gdyby była niewielka żeby się szybko ściągnęła oraz przystosowana do nośników USB, bo czystych płytek obecnie nie mam a do sklepu daleko...

SLAX, Parted Magic, GParted Live powinny podołać wymogom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...