Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Problem z kompem.

Polecane posty

Witam.

Otóż dziś uruchomiłem komputer i wszystko ładnie pięknie dopóki się skończyło ładowanie systemu i powinienem ujżeć pulpit. Natomiast kiedy powinienem ujżeć pulpit wyskakuje mi sygnalizacja "Brak sygnału". Zazwyczaj gram na TV Sharp Aquos Full HD 32" podpiętym do komputera poprzez kabel HDMI 1.3 , próbowałem zmienić wejście, kabel i monitor. W trybie prowizoryjnym komputer uruchamia się normalnie.

Moja karta graficzna to Ati Radeon HD 4770 512 MB, zasilacz to Gigabyte Superb 720W, procesor Intel Core 2 Quad 2,5 Ghz i System Operacyjny to Windows Vista Home Service Pack 2.

Dodam że stało się tak z dnia na dzień, nic poza serfowaniem na internecie nie robiłem zanim pojawił się problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat dodając iż zrobiłem format i od nowwa zainstalowałem Windowsa, komputer raz uruchomił się poprawnie ale drugi raz już miałem wyżej opisany problem tylko że nie wyskakuje mi już komunikat "Brak Sygnału" . Teraz to już komp się nie uruchamia w stanie awaryjnym nawet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem do kompa moją starą kartę graficzną Gforce 6200 i to samo, wiatraczek odpowiadający za chłodzenie karty graficznej kręci się a w komputerze jest dość durzy przewiew powietrza bo mam część obudowy cały czas otworzoną. Próbowałem kartę graficzną na innym kompie i dobrze działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...