Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dumel111

Diamond HD5770 XOC problem

Polecane posty

Witam

Dziś stałem się posiadaczem karty radeon 5770 . Niestety grając w takie gry jak crisis czy test drive po ok minucie gra zawiesza się i pojawia się okienko ze sterownika karty ze został zresetowany akcelerator 3D i gra dalej działa lecz jest to samo. Mam najnowsze sterowniki i sprawdzalem na systemie winXP i win7 64 bit. Dodam jeszcze ze gdy w karcie zwolnie o kilka set MHz procesor i pamięć to błąd nie występuje. Dodam jeszcze ze mam zasilacz modecom 530w.

Pozerawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zreinstalowałbym drivery bez żadnych programów w backgroundzie.

Po drugie bym nie wyłaczał CCC.exe w taskmanagerze :happy:

Po trzecie bym sprawdził temperatury karty z MSI Afterburner czy czymś.

A jeśli karta jest po dodatkowym OC to podaj jeszcze o ile ją podkręcałeś. Temperatury w regionie 60-70 stopni są absolutnie bezpieczne.

Po czwarte bym się zastanowił czy jakieś programy by przypadkiem nie "przeszkadzały" sterownikom i czy nie masz virusów, pownieważ niektóre lubią się "podłączyć" do procesów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich grach tak się dzieje ? Jeśli tylko w niektórych to spróbuj zainstalować Catalysty 10.7. Miałem podobny problem że jedna jedyna gra (Prey) wywalała mi ten błąd a temperatury były tak jak w innych grach. Pomogło zainstalowanie właśnie tych sterów (nie pytaj czemu akurat te). Oczywiście wcześniej wyczyć stare sterowniki Driver Sweeperem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...