Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Itachi1597

Wybieramy PS3!

Polecane posty

Hej! :)

Od dłuższego czasu jestem zainteresowany kupnem PlayStation 3. Po wielu godzinach przeglądania aukcji na allegro chciałbym Wam zadać pewne pytanie (a dokładniej dwa):

a) Główne różnice pomiędzy wersję Slim, a Fat znam. Jednak chodzi mi o to, czy wybierając wersję Fat, która jest 200zł tańsza, wielę tracę? Opłaca się dopłacić do Slim, bo jest mniej awaryjna, na przykład? Reasumując - czy są mocne argumenty za Slim? ;)

b) Czy dysk 120GB wystarczy TYLKO i wyłącznie do gier? Nie bawię się w oglądanie filmów, czy blue-ray.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) Główne różnice pomiędzy wersję Slim, a Fat znam. Jednak chodzi mi o to, czy wybierając wersję Fat, która jest 200zł tańsza, wielę tracę? Opłaca się dopłacić do Slim, bo jest mniej awaryjna, na przykład? Reasumując - czy są mocne argumenty za Slim? ;)

Slim ciągnie mniej prądu, więc również mniej się grzeje, co z pewnością wpływa na żywotność konsoli.

b) Czy dysk 120GB wystarczy TYLKO i wyłącznie do gier? Nie bawię się w oglądanie filmów, czy blue-ray.

Do gier wystarczy w zupełności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slim ciągnie mniej prądu, więc również mniej się grzeje, co z pewnością wpływa na żywotność konsoli.

Akurat Slim się bardzo grzeje. Moja była bardzo ciepła po godzinnym graniu, wolę nie myśleć jaka by była po 6 godzinnym graniu. :P

Ja tam na miejscu autora brałbym Fata. Bez znaczenia czy Slim czy Fat, ważne, żebyś sie dobrze bawił przy grach, a to mogę Ci zagwarantować. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Slim się bardzo grzeje. Moja była bardzo ciepła po godzinnym graniu, wolę nie myśleć jaka by była po 6 godzinnym graniu. :P

Może to jeszcze zależy od warunków otoczenia. Moja konsola ma wokół dużo przestrzeni i robi mi widocznych problemów po wielogodzinnym graniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...