Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilos755

Rozwiązany: Battlefield 2 - wywala z gry

Polecane posty

OK

Mam wersie 1.0 i na niej są ciekawe serwery np NRNS, NoVaveterans itp

Tylko tak często mnie wywala(a mam oryginała) jakieś błędy występują i nie wiem co z tym zrobić.

Od pond miesiąca mam bana na NRNS za zabijanie naszych (a tam się nie da zabić)

I co mam z tym zrobić może paka ściągnąć to zaś pytanie jakiego a jak juz czy bendą tam serwery o podobnych własciwosciach

Pomożcie

Pozdro Kamil

PS Wersie kupiłem tak zwana deluxe tam jest warsie 1.5 paka tylko tam serwów ogóle nie ma :(

I załatwiłem sobie wersie 1.0 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w dziale Pomocna Dłoń - jak to zrobić znajdziesz w regulaminie tego działu. Po 2 zacznij używać jakiejś interpunkcji, bo trudno jest rozczytać to, co napisałeś. Po 3 - ściągnij patche 1.41 oraz 1.50, a także zaktualizuj PunkBustera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Wersie kupiłem tak zwana deluxe tam jest warsie 1.5 paka tylko tam serwów ogóle nie ma :(

I załatwiłem sobie wersie 1.0 :D

W wersji deluxe nie ma patcha, gra jest w ver 1.0 (mam deluxe więc mi nie wmówisz )

Z tego miejsca pobierz patche pierw instalujesz 1.41, potem 1.50 (sorry że cię poprawiam opti lecz jeśli porobi inaczej gre trzeba reinstalować :P), Z punkbusterem jeśli ci coś wywala :

odinstalowujesz tego przy BF... albo jak ci się nie che od razu ściągnij z tego miejsca - kliknij na zakładkę battlefield 2 ściągasz instalujesz wykrywasz grę (tylko raz nie musisz tego potem więcej robić), i powinno śmigać

ps. Na wersji 1.50 zwykle online jest ok 700-800 gdzie są gracze tak więc znajdziesz coś dla siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobilem zainstalowalem pach 1.5 ale nie ma zabardzo tego co mnie interesuje chodzi o to ze w mojej ulubionej mapce jak sie skacze nie wolno strzelac a to jest moja sila :D bez tego to ja tam jestem w srodku rankingu a w 1.0 mozna i jestem zwykle 1-3 a jak mnie odpanuja zapraszam do spulnej gry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...