Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandro

Empire: Total War - zmiana ustroju państwa

Polecane posty

Witam :)

Zacząłem grę Indiami, podbiłem już cały Półwysep Indyjski, łącznie z prowincją należącą do Persji, oraz Cejlon. Teraz mam sytuację gospodarczą w miarę OK, miasta się rozwijają, idealna sytuacja, ale...

no właśnie. W niemal każdej prowincji jestem zmuszony trzymać sporej wielkości armię - w innym przypadku lud się buntuje - i uniemożliwia mi to rekrutację wystarczającej ilości wojsk do rozpoczęcia podboju Ameryki. Pamiętam, że kiedyś rozwiązałem ten problem specjalnie wywołując bunty, i po pewnym czasie przechodząc na stronę buntowników - ustrój zmieniał się na republikę, i po nawróceniu ludności islamskiej na Hinduizm miałem w Indiach spokój, koncentrując się na innych kontynentach. Teraz jednak po zastosowaniu tej strategii odradza się Imperium Mongołów, zabierając mi ponad połowę państwa. I tu moje pytanie - da się jakoś ten ustrój zmienić pokojowo? Bo nie widzi mi się zaczynanie gry na nowo, po rozegraniu ponad stu tur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E:TW chodzi chyba o to, żeby utrzymać monarchię (nie ważne jaką) jak najdłużej, dlatego do zmiany ustroju dochodzi poprzez takie właśnie rozruchy w państwie. Mnie najbardziej martwi, że nie można zmienić ustroju w drugą stronę mianowicie z republiki na monarchie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawsze staram utrzymać monarchię jak najdłużej. :) Ale było kilka takich kampanii w których w planach miałem zmianę ustroju ale dokonywałem tego od razu na początku gry. Ale to tak offtopując. :P

EDIT:

Przy obecnej sytuacji w grze bardzo ciężko będzie Ci wygrać ewentualną rewolucję i nie ważne po której stronie staniesz. Mnie osobiście takie sytuacje bardzo irytują. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...