Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goliat

NBA 2K10 - Gra wychodzi do pulpitu

Polecane posty

Otóż wczoraj postanowiłem znowu se pograć w NBA 2K10. Jednak podczas ładowania w ekranie startowym po sychronizacji z NBA Today gra wychodzi mi do pulpitu. Tak samo jest dzisiaj - dodam, że mam oryginał. A wcześniej grałem w tą produkcję ponad 100 godzin i niem iałem takich problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Konfiguracja kompa.

2.Może zmieniałeś coś w kompie od tamtego czasu(Windows.karta graficzna itp.)??

3.Reinstala próbowałeś??

Wystarczyć kliknąć na mój profil na xfire, aby zobaczyć jaki mam komputer, wymagania gry spełniam ponad stan. Co do drugiego punktu, żadnej takiej poważnej zmiany nie zanotowałem. Może ponowna instalacja rzeczywiście pomoże, ewentualnie spróbuję pobawić się z opcjami przywrócenia systemu.

PS. Przeinstalowanie gry pomogło - temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, problem znów się pojawił. Zapomniałem się wylogować, jak byłem online i teraz znowu podczas ładowania NBA Today gra wychodzi mi do pulpitu. Z tego, co wiem, mam pobrać jakieś uaktualnienie NBA Today do starszej wersji, ale na stronie oficjalnej gry czegoś takiego nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, problem znów się pojawił. Zapomniałem się wylogować, jak byłem online i teraz znowu podczas ładowania NBA Today gra wychodzi mi do pulpitu. Z tego, co wiem, mam pobrać jakieś uaktualnienie NBA Today do starszej wersji, ale na stronie oficjalnej gry czegoś takiego nie widziałem.

Witam

Mam ten sam problem z NBA2k10. Gra wychodzi podczas ładowania NBA Today.

Od pierwszej instalacji nic nie zmieniałem w systemie. Na początku do gry doinstalowałem pach "nba2k10_patch_v1.1.exe" i gra działała do momentu gdy zaczął się nowy sezon NBA.

Teraz po reinstalacji gry problem znikną, ale tylko do momentu gdy zainstalowałem dodatkowo pach "nba2k10_patch_v1.1.exe" ( który miałem już wcześniej)

Gra ponownie się wyłączyła.

Dodam jeszcze że jak nie ma tego pacha to gra nie łączy się z NBA Today.

I tego jest szkoda bo mogły by być aktualne składy drużyn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się z tym samym problemem. Wygląda na to, że problemy zaczęły się pojawiać dopiero niedawno, wraz z premierą 2k11. Jeśli to ma mnie skłonić do kupna nowej części, to podziękuję... A szkoda, bo choć dziwnym nie jest, że nie ma co liczyć na najświeższe aktualizacje, to ostatnie dostępne składy mogłyby się jeszcze pobierać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...