Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VanKosiara

Pomoc z wyborem ekranu

Polecane posty

Mi ostatnio tutaj na forum w tej cenie został zaproponowany któryś z modeli Benq 2220HD - masz kilka do wyboru. Od tańszej wersji z rozdzielczością 1600x900, do najdroższej z FullHD, HDMI, etc. O ile ta niższa cenowo mieście się w podanej przez Ciebie kwocie, tak najdroższa wersja podchodzi już pod 600 złotych. :) Twój wybór...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tutaj masz dwa warianty. Co prawda ciut przekraczają cenę, ale oba mają 1920x1080 i złącza HDMI:

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=68461

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=53833

Oraz tańsza wersja - również z taką rozdzielczością (ale uboższa w gniazdach):

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=56046

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie bierz tego co piszę za prawdę ostateczną. ^^ W żadnym z artykułów/poradników, które doradzają o wyborze monitora nie widziałem tego HP, a w ogóle... rzadko jakiekolwiek HP tam widywałem. :/ Do tego nie wiem czy wystarczy Ci złącze D-Sub, więc przemyśl głównie tę ostatnią sprawę. No i jest jeszcze kwestia opóźnienia, wyświetlania oraz ogólnej jakości - a tych trzeba już szukać w przeprowadzanych testach. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tak jak możesz przekroczyć budżet i jeśli potrzebne Ci będą dodatkowe złącza to kup :

BenQ E2220HD ~600 zł

jeśli nie możesz dołożyć to zdecydowanie :

HP L2151ws ~480 zł

Do tego nie wiem czy wystarczy Ci złącze D-Sub, więc przemyśl głównie tę ostatnią sprawę.

radze dokładniej czytać specyfikacje techniczne bo ten HP posiada złącze DVI ...

ponadto zastanów się nad radami bo przez nie ktoś może niepotrzebnie wydać ciężko zarobione pieniądze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tak jak możesz przekroczyć budżet i jeśli potrzebne Ci będą dodatkowe złącza to kup :

BenQ E2220HD ~600 zł

Dlaczego 600 złotych? o_O Do 6 stów dochodzą modele z HDMI, a taki, który oferuje tylko DVI-D i D-SUB (czyli tak jak ten HP) jest za około 500 złotych - ale z wymaganym przez autora tematu 1920x1080*... KLIK

Zresztą nawet taki, który już posiada HDMI jest (prawie) w tej cenie, którą autor wątku chce przeznaczyć na monitor --> KLIK

*jakbym był złośliwy to skwitowałbym Cię takim samym dopiskiem, jak Ty zrobiłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 600 złotych? o_O Do 6 stów dochodzą modele z HDMI, a taki, który oferuje tylko DVI-D i D-SUB (czyli tak jak ten HP) jest za około 500 złotych - ale z wymaganym przez autora tematu 1920x1080*... KLIK

A napisz mi jaka jest różnica między DVI-D, a HDMI? W HDMI wtyczka ładniej wygląda? Sygnał jeśli chodzi o obraz jest dokładnie taki sam.

Zresztą nawet taki, który już posiada HDMI jest (prawie) w tej cenie, którą autor wątku chce przeznaczyć na monitor --> KLIK

Między HDMI, a DVI różnicy w typowych zastosowaniach nie ma, więc powinny ważyć inne czynniki, takie jak jakość, czy stosunek jakość/cena, a nie to jakie co ma wejścia. Ja mogę napisać, że wszystkie są do kitu, bo nie mają Display Portu, tylko co z tego, skoro to ma niewielkie znaczenie. No chyba, że ktoś się chce bawić w Eyefinity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale drugi port dla sygnału cyfrowego, mógłby umożliwić mu np. podłączenie innego urządzenia (konsola, BR, etc.) bez utraty jakości wiążącej się z przejściówkami na D-DUB. A ten droższy model ma właśnie jedno wejście HDMI i drugie DVI-D, czyli pod to drugie podpina pieca, a pierwsze zostaje wolne i umożliwia mu dodatkowe wykorzystanie monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...