Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deffik

Laptop do 1500pln

Polecane posty

Witam, znajoma mnie poprosiła o pomoc w wyborze Laptopa na studia, główne przeznaczenie czytanie pdfów, dokumentów, jakieś pisanie, czasem ewentualny film (choć rzadko bo na mieszkaniu stoi nowy komputer, więc tam głównie odbywało się będzie oglądanie, granie w simsy i podobne), ale żeby coś działało więcej i nie zamulał jeśli się da.

i budżet jest sztywny. 1500pln i to dobrze zainwestowane.

Dziękuję i proszę o propozycje! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moderatornie nie zdąży zareagować, a mi uda się to wysłać. ^^

Nie lepiej sensu stricte na studia kupić sobie np. 12,1" netbooka Asus Eee PC, np. w wersji 1201 nl? Nie dosyć, że bateria wytrzymuje sensowne 4 godziny przy używaniu Open Office, to jeszcze jego mobilność bije na głowę zwykłe 15"+ laptopy, więc niech koleżanka się zastanowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od siebie mogę powiedzieć, że bardzo, ale to bardzo polecam Acer Aspire One 721. Kupiłem go jakieś 2 miesiące temu, za ok. 1 450zł (przeceniony z 1 800zł) i jest wart tych pieniędzy. Miał służyć tak jak piszesz, do spraw biurowych, tworzenie dokumentów, jakieś filmy, a chodzi na nim nawet StarCraft 2, co wywołało u mnie opad szczęki. Co prawda, poszedł na maksymalnie MINIMALNYCH ustawieniach, ale ludzie, SC 2? Na netbooku?! Bateria normalnie (czyli pisanie i inne takie) trzyma 4 - 5h, w czasie gry w SC 1 ok. 3h, a w SC 2 ok. 1h. Lekki, waży jakieś 1,2kg, ekran 11.6", niestety błyszczący, co jest chyba największą wadą tego netbooka, 2 GB RAM-u, można rozszerzyć do 4 GB, procek AMD jakiś tam i jakiś mobilny Radeon. Dysk chyba 250 GB, WIN 7. Jeśli trafisz na taką okazję jak ja, bierz w ciemno, bo na razie kosztuje w różnych sklepach niestety powyżej 1 600zł. Ale zależy też jak bardzo sztywny jest ten budżet. :P Daję linka do sklepu i wersji, którą ja kupiłem: Acer Aspire - morele.net . Tam wersja brązowa (ładniejsza na żywo niż na tym zdjęciu), ale są jeszcze czarna i czerwona do wyboru, chociaż chyba akurat nie w tym sklepie.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...