Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stig44

Odzyskiwanie danych.

Polecane posty

Chcę odzyskać pliki, problem w tym, że były usunięte w sierpniu. Jakie polecacie darmowe programy do odzyskiwania? I czy to prawda, że jeżeli włączymy taki program na dysku, z którego chcemy odzyskać dane, to możemy je utracić na zawsze?

[edit]

Użyłem teraz programu Pandora Recovery, ale nie znalazł tego czego chciałem.

Jeszcze wcześnie użyłem programu EASUS Data Recovery Wizard Professional, ale też nie znalazł tego czego chciałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tak jak radziłeś zobaczyłem tym programem Recuva, ale też nie znalazł tego, czego chciałem. Być może dane o tych plikach są już "zatarte"? Bo folder z plikami które chcę odzyskać był w katalogu z grami, a ten katalog od tego czasu modyfikowałem dość często(tyle ile odinstalowywałem gry i je instalowałem). Jest coś takiego możliwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to możliwe, a nawet wysoce prawdopodobne i nie chodzi tu o to gdzie te pliki były w sensie umieszczenia w katalogach. Chodzi tu o to, gdzie one były na dysku. Jeśli używasz Windowsa i były one gdzieś na początku partycji i tak jak piszesz często coś instalowałeś, to najpewniej już coś w ich miejscu jest zapisane. Teoretycznie jeszcze czasem da się coś takiego odzyskać, ale nie da się tego zrobić w warunkach domowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...