Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Waleczne

World of Warcraft - przycina na mocnym sprzęcie

Polecane posty

Jakieś 2 tygodnie temu postanowiłem że po 3 miesięcznej przerwie wrócę do WoWa . Pożyczyłem oryginalne podstawke i dodatek od kolegi , zainstalowałem patche i szczęśliwy loguje się do gry. Do pierwszego wyłączenia gry wszystko było ładnie , płynnie na full . Następnego dnia wchodzę do gry i mam co chwile 1-2 sekundowe zwiechy , potem sekunda normalnie i zwiecha i tak mniej więcej cały czas. Przedtem miałem kompa przeciętnego ale na średnich mi płynnie chodziło , teraz na nowym kompie mam 7-10 fps na najniższych...

Co już zrobiłem:

1.Zainstalowałem DirectX11

2.Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej

3.W Ustawieniach gry już wszystko wypróbowane

4.Wyłączałem zbędne programy w tle

5.Skanowałem system , znalazłem 2 wirusy jednak po ich usunięciu dalej to samo

Wcześniej używałem Windows XP SP2 , teraz ze względu na mocny sprzęt przeszedłem na Windows 7 32-bit.

Czasami jak zrestartuję kompa i od razu włącze WoWa to przez jakieś 10 minut jest spokój jednak potem dalej to samo

Moja specyfikacja sprzętowa

AMD Athlon II X4 635 2.9(czterordzeniówka)

Asus Radeon 5770 HD 1024 MB GDDR5

4096 GB DDR3

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w PD, używamy pełnych nazw gier, nie stosujemy skrótów - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecił bym program do naprawy rejestru, lecz się na tym nie znam.

Nie żebym się na tym jakoś specjalnie znał, ale gdy ostatnio miałem problemy z komputerem użyłem programu TweakNow Regcleaner i w moim przypadku pomogło. Możesz też opróżnić cache, ocb i tak jak kolega wyżej zaproponował - addony. W ostateczności użyj opcji repair lub reinstaluj grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...