Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pelikanq

World of Warcraft - lagi podczas gry na dobrym sprzęcie

Polecane posty

Czołem.Postanowiłem powrócić do Wowa,więc cały poniedziałek instalowałem go i ściągałem patche. Ok,mam wersję 3.3.5a i odpalam gierkę (gram na globalu).Wszystko elegancko,żadnych lagów,opóźnień etc. Niestety od wczorajszego poranka mam pełno freezów lagów w Wowie.Dla przykładu - używam fireballa ,ok ładuje się i leci w przeciwnika a po 3 sekundach dopiero informacja o ilości obrażeń. Nie mogę nawet wejść do miasta,gdyż jest tam pełno osób i nie sposób kogoś zaczepić ponieważ jest strasznie zalagowane. Komputer jest dobry,bez problemu odpalam wszystkie nowe gry,od AC II ,BC 2 przez Split Second na max detalach i wszystko elegancko chodzi,więc winy trzeba szukać w oprogramowaniu. Wiecie może jak mogę temu poradzić?

Pozdrawiam

PelikanQ

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w PD - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW w końcu to najpopularniejsze MMO świata,więc najwięcej graczy :)

Konfiguracji dokładne nie znam,mam nadzieję,że wystarczy tyle:

- AMD Athlon II X4 620 /2.6GHz, 2MB, 95W, BOX, AM3/

- GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

- Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ HDMI DVI (tutaj nie mam pewności. Komputera nie otworzę,bo jest umiejscowiony w nieciekawym miejscu. Ewentualnie karta może być o 1,2 klasy wyżej)

- BeQuiet PurePower L7 530W

- Windows XP Home Edition SP3

Ale wcześniej się nie zacinało,wszystko chodziło normalnie.Nerwicy można dostać,jak atakujesz przeciwnika,a animacja ataku i obrażenia pojawiają się po 5 sekundach.No dajcie spokój. A 60 dni mija ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...