Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smoku

Higiena rejstru w Win7 64bit

Polecane posty

Witam!

Mam problem z dobraniem programy do czyszczenia rejestru działającego poprawnie na Win7 64 bit. na XP korzystalem z zestawu Glary Utilities + EasyCleaner. Na moim nowym kompie Glary nie jest w stanie wyczyścić 50 wpisów do rejestru, z kolei EasyCleaner pokazuje błąd przy próbie usuwania wpisów związany z brakiem możliwości zapisania kopii zapasowej ustawień (???) i nie usuwa absolutnie niczego.

Na służbowym Win7 32bit testowałem jeszcze Comodo Cleaner, ale usunął tyle wpisów, że przez dwa tygodnie część programów (głónie przeglądarki, a przede wszystkim Chrome) nie działała prawidłowo, więc ta opcja odpada.

Czy ktoś jest mi w stanie doradzić oprogramowanie do higieny komputera działające poprawnie na Win7 64bit?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie ten post oraz zawartość stron, które są tam podlinkowane. Programy czyszczące rejestr to całkiem niezłe źródło dochodów dla niektórych firm i w sumie niewiele więcej. Odradzam ich używanie, bo niewiele dają. Zwłaszcza, że widzę, że wierzysz im na słowo (stąd problemy z narzędziem COMODO). Jeśli chodzi o rejestr, to bezpieczne i skuteczne są jego optymalizacja za pomocą NTREGOPT oraz defragmentacja za pomocą PageDefrag.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...