Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubicafan

Komputer-pytanie

Polecane posty

Chciałbym się dowiedzieć czy komputer, którego konfiguracje postaram się podac jest dobry?

A więc tak:

Procesor AMD Althon 64 x2 6400+ (procesor... i płyta główna?)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800GTx (karta graficzna)

Pamięć RAM: 2GB

Zasilacz: Corsair tx650w ( czy coś takiego :P)

Jakby trzeba było coś jeszcze podać to piszcie. I moglibyście wycenić ten komputer przy okazji :)

Parę zdjęć komputera:

klik

kilk

klik

A i komputer posiada jakąś antenkę... nie mam pojęcia od czego jest....

Tutaj zdjęcie: klik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki za odpowiedz. Racja od tych kabli ledwo się boczna klapa zamyka... I nie tylko z kablami jest syf... bo w samym systemie jest sporo rożnych rzeczy. Komputer ojciec przywiózł od swojego kolegi któremu umarł brat. Więc tych plików i różnych folderów co są w systemie nawet nie che przeglądać.

Jeszcze pytanie jak z tego Wi-Fi korzystać? Jakiś specjalnym programem? Bo nie widziałem w tym komputerze nic z tych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na dzisiaj można jeszcze we wszystko pograć.

Można we wszystko tylko nie zawsze na wysokich i nie zawsze komfortowo. Na drugim kompie (athlon 64 5200+ 2.7Ghz, 4GB ram, gtx 285, wiem, że ten gtx jest o niebo za wiele ale to nie ja szukałem i wybierałem grafę, tylko radziłem słabszą grafę a płytę, ram i procek na am3) to w nowych grach z powodu za słabego procka na wysokich się nie da grać a czasem na średnich docina się. Ogólnie na niskich to każda gra chodzi ale nadal nie ma 60fps, zwłaszcza stałych.

Komp zły nie jest, choć już zaczyna być za słaby do wszystkich nowych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na dzisiaj można jeszcze we wszystko pograć.

Można we wszystko tylko nie zawsze na wysokich i nie zawsze komfortowo. Na drugim kompie (athlon 64 5200+ 2.7Ghz, 4GB ram, gtx 285, wiem, że ten gtx jest o niebo za wiele ale to nie ja szukałem i wybierałem grafę, tylko radziłem słabszą grafę a płytę, ram i procek na am3) to w nowych grach z powodu za słabego procka na wysokich się nie da grać a czasem na średnich docina się. Ogólnie na niskich to każda gra chodzi ale nadal nie ma 60fps, zwłaszcza stałych.

Komp zły nie jest, choć już zaczyna być za słaby do wszystkich nowych gier.

Na grach mi jakoś specjalnie nie zależy, żeby działały na full detalach. Ważne, że będzie chodzić F1 2010 i TF2 :) To mi styka.

A co do tego Wi-Fi to jutro sprawdzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, najlepiej pewnie będzie zrobić z tym konkretny porządek - zaczynając od obudowy i podzespołów, przez format dysków (chyba, że chcesz te dane zachować...?) po instalację sterowników. Jeśli nie masz tej aplikacji, o której mówił voodoo907, poszukaj na płytkach. Jeśli nie masz płytek : ) znajdziesz w necie, na stronie producenta płyty głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...