Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alaknar

Rozwiązany: Padnięty USB

Polecane posty

Witam,

Mam "padniętego" pendrive'a (jak w temacie) - po podłączeniu do kompa dioda zaczyna migać, system mówi o nieudanej instalacji sterownika. Drive pojawia się w spisie dysków, jednak nie da się go otworzyć. Wskazywana przez system pojemność to 0 MB.

Raz, po kilkukrotnym włożeniu i wyjęciu pena system stwierdził, że musi go sformatować, jednak proces się nawet nie zaczął.

Teraz jest tak, że jeśli dioda miga, sprzęt nie pojawia się w spisie dysków (komunikat o niepowodzeniu instalacji). Czasami jednak po podłączeniu dioda jest wyłączona, wtedy w eksploratorze widać "Dysk wymienny", jednak jest on "wyszarzony" i nie da się go otworzyć.

Znalazłem w sieci programik, który miał pomagać w takich sytuacjach, ale niestety przy instalacji mówi mi, że nie obsługuje mojego systemu (Win7).

Znacie jakieś inne metody na przywrócenie pendrive'a do życia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard - ogólnie wykrywa go, ale pisze np. "Revision: (Information not returned)", a w Chip Vendor: SMI(????). Sprawdziłem teraz na Parted Magic - nie wykrył go, a dioda na sticku się nawet nie zaświeciła.

@CezuS - fakt, o tym nie wspomniałem. Urządzenie testowane na czterech kompach (mój ostatni) i wielu portach USB (dwóch na moim kompie). Formatować się nie da (vide pierwszy post).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...