Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smok

Daemon tools pro usunięcie

Polecane posty

Mam problem z usunięciem tego programu a raczej z jego pozostałościami. Wiec zrobiłem to ręcznie ale kilka plików zostało i piszę że są uruchomione w innym programie. Wirtualny napęd odmontowałem w menadzrzeże urządzeń, no i nie mogę zainstalować go jeszcze raz wyskakuje błąd. Co mam zrobić żeby go usunąć i zainstalować jeszcze raz??

Jakoś pousuwałem te pliki korzystając z programu programexplorer. Ale nie mogę znów zainstalować tego programu bo wyskakuje błąd. Nie wiem co jeszcze jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę to nie wystarczy. Zazwyczaj trzeba jeszcze usunąć ręcznie z rejestru klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sptd, tylko ten klucz pewnie nie da się usunąć bez małych kombinacji. Jeśli wyskoczy Odmowa dostępu, to przejmij ten klucz na własność tak, jak jest to opisane tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra usunołem pliki pozostałe i mogę już normalnie zainstalować program. Ale co z tego, nie chce się włączyć pisze że muszę wyłączyć jądro debuggera. Nawet daemon tools lite nie działa i wyskakuje ten sam błąd, a kiedyś działał. Nie wiem co się stało ale po instalacji pro nie mogę już żadnego użyć.

Nie wiem dlaczego mi nie działa ten program, usunełem wpis, tyle tylko że został jeszcze ten co ty napisałeś i nie mogę go usunąć chociaż ustawiłem tak jak w poradniku. Chyba właśnie ten plik nie pozwala normalnie działać programowi, tylko dlaczego się on instaluje wraz z daemon tools pro i lite ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji daemon tools pro lub lite prosi o restart. Po nim pokazuje się ten komunikat

''Ten program wymaga przynajmniej systemu Windows 2000 oraz SPTD w wersji 1.60 lub wyższej. Debugger jądra musi zostać wyłączony. ''

Tak samo przy próbie właczenia go w folderze.

Zainstalowałem najnowszą wersje SPTD i tak samo. Wiele osób z tego co czytam fora to ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak.

1. Usuń raz jeszcze Daemona, następnie usuń ten klucz z rejestru, o którym pisałem.

2. Zrestartuj komputer.

3. Zainstaluj SPTD w najnowszej wersji.

4. Zrestartuj komputer.

5. Zainstaluj Daemon Tools w najnowszej wersji.

Zobacz, czy wtedy będzie działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dojść do tego dlaczego mi program nie działał. Po usunięciu Comodo Firewall daemon tools lite normalnie zaczoł chodzić tak samo jak pro, czasami tylko wyskakuje że nie udało się uruchomić pliku :) Teraz pytanie jak ustawić tak comodo żeby nie sprawdzał dt ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oknie Comodo: Defense+ -> Ustawienia Defense+ -> Execution Control Settings -> Wykluczenia -> Dodaj -> Przeglądaj -> znajdź katalog instalacji Daemon Tools w oknie 'Istniejące elementy' i przesuń do okna 'Wybrane elementy' -> Zastosuj -> Zastosuj -> OK -> x. Uruchom i kożystaj z Daemon Tools.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...