Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niepok

Rozwiązany: czerwony ekran

Polecane posty

witajcie

zwracam się do was z pewnym problemem, a mianowicie:

pewnego ranka gdy włączałem komputer wszystko śmigało bez zarzutów. Potem komp został wyłączony poprawnie, a gdy wróciłem ze szkoły czarny ekran startowy stał się czerwony tak jak wszystko inne potem. Jest to jakieś zabarwienie ponieważ to co powinno być widać jest widać ;p

przypuszczam, że problem leży w pececie, gdyż ekran startowy samego monitora (logo Benq, a właśnie! jest to model T902HDA) pojawia się w normalnych kolorach, zrestartowałem go do fabrycznych i nic i zmieniłem kabel d-sub na inny i też nic.

Posiadam takowy komputer:

http://www.komputronik.pl/index.php/produc..._7HP_C013_.html

zakupiony w styczniu tego roku, z torche inną zawartością pudełka jeśli chodzi o bonusy typu eset

co do karty graficznej to system pokazuje mi że działa poprawnie.

poradzicie coś?

bo noszenie pudła i ekranu do serwisu w tą i z powrotem bez żadnych skutków mi się nie widzi.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zakupiony w styczniu to powinien byc na gwarancji. Ja bym go jednak na twoim miejscu zaniosl (zwlaszcza jesli jest zaplombowany). Jesli jednak zdecydujesz sie sam z tym walczyc to podaj na poczatek dokladna konfiguracje kompa z naciskiem na model zasilacza (do tego trzeba sciagnac boczna scianke lub zerknac w papiery).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...