Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Jade Empire: Special Edition - Configuration Utility Crash

Polecane posty

Gre zainstalowalem z krazka od CDA i nie moge jej uruchomic. Za kazdym razem gdy uruchamiam gre lub konfiguracje przez autorun, dostaje wiadomosc typu 'nie wysylaj' z tytulem Jade Empire Configuration Utility. przeszukalem troche internet w tej sprawie, i okazuje sie, ze wiele osob ma ten problem, jednak moja sytuacja wyglada troche inaczej, bo nie jest to gra sciagnieta przez steam, a sam uzywam Windows XP (wiekszosc problemow byla spowodowana systemem nowszym niz gra lub jakimis plikami w folderze steamu). przeszukalem rowniez forum CDA, i znalazlem porady by odpalac gre bezposrednio przez folder. Ten sposob takze nie dziala, bo za kazdym razem gdy uruchamiam gre prze JadeEmpire.exe, komputer resetuje sie...

moja konfiguracja to Athlon2 x3, Radeon HD3850, winXP (same sterowniki powinny byc ok, biorac pod uwage, ze wczesniej wszystko dzialalo bez problemow)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem, i dokładnie tak samo proszę o pomoc.

Jeśli to czyni problem, to mój konfig wygląda tak:

2,9 GHz AMD Athlon x2 245

2 GB RAM

GeForce 220 GT 512 MB

EDIT: Pomogło poszperanie w plikach i gra uruchamia się normalnie z folderu na dysku. Wystarczy wybrać ikonkę 'Jade Empire', tą drugą, nie domyślną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...