Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hyzy

Knight of the old republic 2 - błąd podczas instalacji

Polecane posty

Wyglada na to, ze twoja plytka jest uszkodzona (dokladnie 4-ty CD bo tam jest data5.cab- ostatnio instalowalem ta gre z 10 razy, zanim zdecydowalem sie na reinstalke windy (pomoglo, ale teraz inne gry nie dzialaja...)). Mozesz sprobowac ja wyczyscic chusteczka, czasami dziala (zazwyczaj to sie stosuje na dwuwarstwowych DVD, ale na CDkach nieraz mi dzialalo). W kazdym badz razie pisze, ze nie moze zainstalowac pliku, a to ewidentnie wskazuje na uszkodzenie plyty, bo inaczej w ogole bys instalki nie zaczal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dasz rade to mozesz sprobowac, chociaz nie wiem czy sciagniety w ten sposob 4ty CD bedzie kompatybilny (mozliwe ze maja jakies zabezpieczenia antypirackie, wiec nawet gdybys uzywal innej oryginalnej plyty, niekoniecznie musi pasowac do reszty). Jest szansa, ze to nosnik zostal uszkodzony, a nie dane na nim zawarte; moglbys wtedy przegrac zawartosc CDka na drugie CD i sprobowac zainstalowac ponownie (KotorII to dosyc stara gra wiec nie powinna miec jakichs wyszukanych zabezpieczen, jesli jednak nie dasz rady przegrac tych danych, to musisz zakupic nowa wersje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...