Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darth7Vader

Games for Windows Live - nie pobrać aktualizacji. Kod błędu 0x800B0100

Polecane posty

Witam.

Mam kolejny już problem z Games for Windows Live. Otóż. Gdy włączam grę: Dirta 2 i klikam Home, by włączyć GfWL, by się zalogować - wszystko jest okej. Wpisuje adres IP i hasło i klikam dalej. Gdy mi się wyświetla pasek, na którym widać postęp aktualizacji - czekam cierpliwie, aż pasek dochodzi do końca... i wyskakuje mi oto taki błąd:

Nie wiem jak mam go naprawić. Po prostu... skończyły mi się pomysły. Ktoś miał taki błąd??? Czy to może się wiązać z brakiem odpowiednich łatek czy też regionu? (wiadomo, że Xbox Live będzie 10.10.2010 oficjalnie u nas dostępny)... ^^

--------------------------------------------------

Oraz mam kolejny problem, ponieważ w grze F1 2010 - też po próbie zalogowania się do GfWL - wyskakuje mi taki oto błąd:

Nie wiem jakie łatki do Windowsa mam zainstalować, by to działało nnormalnie. Jedną zainstalowałem, to pomogła mi z poprzednimi błędami (był to: "Błąd logowania: 0x8072751" jak i "Błąd logowania: 0x80154002"). Przedtem w obu grach występowały te same błędy, lecz teraz zrobiły się dwa osobne problemy. Wchodziłem zarówno na live.com jak i xbox.com --> na live.com mam na Wielką Brytanie zarejestrowane konto, tak samo jest na xbox.com (mam nawet tam własnego gamertaga). Co tu robić? Czekać do 10 listopada, aż będę mógł emigrować konto do Polski? :unsure:

Spróbuję jeszcze przeinstalować GfWL i na nowo, na czysto zainstalować.

Oczywiście wszelaka pomoc (do obu przypadków ^^), jest tu mile widziana. :)

Nie podczepiaj się pod cudze tematy.-org

_________________________________________________________________

Już rozwiązany problem. Proszę o zamknięcie tematu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...