Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

celmer0072

Menedżer zadań został wyłączony przez administratora

Polecane posty

Od piątku mam problem z menedżerem zadań a mianowiscie gdy wciskam alt+ctrl+del to wyskakuje bład o takim tytule : menedżer zadań został wyłączony przez administratora. Nie wiem co jest myślałem że po resecie komputera pomoże a tu nic. Skanowałem nawet dyski C i D Comodo ale nic nie wykrył. HELP

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów i umieszczaj nowe wątki w odpowiednich działach. A zanim to zrobisz, warto poszukać w google. Poprawiłem i przeniosłem.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w google i tam problem rozwiązał się po edycji rejestru a ja nie mogłem tego zrobić gdyż wyskakuje błąd o uprawnieniu administratora

Edit Postanowiłem zrobić tak jak w tym linku ale gdy włanczam utworzony plik to wyskakuje błąd : edycja rejestru została wyłączona przez administratora sieci :[

Gdy uruchomiłem PC w trybie awaryjnym było to samo jednak było tam pokazane jeszcze konto administratora (o którym nie wiedziałem) i tam wszystko jest ok :[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniecie kogoś odsyłać na Google, to sami sprawdźcie jaka jest tego przyczyna.

Na początek przeskanuj komputer programem Malwarebytes' Anti-Malware. Jeśli program coś znajdzie (a znajdzie), to pozwól mu to naprawić.

Następnie tak:

1. Ściągnij program OTL (link w mojej sygnaturce). W OTL w sekcji Rejestr - skan dodatkowy zaznacz opcję Użyj filtrowania, poza tym pozaznaczaj również opcje Infekcja LOP - Sprawdzanie oraz Infekcja Purity - Sprawdzanie, Skanuj wszystkich użytkowników i kliknij skanuj.

Dalsza część dotyczy Ciebie jedynie, jeśli masz system 32 bitowy. Jeśli GMER nie będzie działał, to daj mi znać.

2. Jeśli masz programy emulujące napędy, to ściągnij program Defogger, uruchom go i wyłącz nim emulację napędów.

3. Ściągnij program GMER. Nie zmieniaj żadnych opcji i kliknij przycisk Szukaj. Po zakończeniu pracy zostaniesz poinformowany, że log został zapisany w schowku. Otwórz notatnik, wklej do niego zawartość schowka i zapisz to na dysku.

Na forum zamieść log z Malwarebytes', obydwa logi z OTL oraz log z GMERa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dodaje logi.

Nie mam żadnych napędów emulujących a infekcje w malwarebytes naprawiłem i nie pomogło.

EDIT

Jednak pomogło po tym "leczeniu" zrobiłem tak jak w tym linku Yoyo2 i wszystko działa

Dzięki dla Yoyo2 i Sevard :]

Temat można zamknąć.

mbam_log_2010_10_02__16_07_57_.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...