Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pacoo

Cryostasis - pomoc w przejściu jednej z retrospekcji w której utknąłem.

Polecane posty

Oto i mój problem: Rozpoczynam retrospekcje na poziomie "Lodowiec (5)". Zaczyna się od tego, że podbiega do mnie w pół-martwy marynarz i mówi, że muszę powstrzymać innego szalonego (jeszcze nie wiem jak Ci opętani się nazywają) marynarza, który strzela do innych z pomieszczenia. Udało mi się do niego dostać, ale za każdym razem mnie zabijał jak tylko stawałem w drzwiach. Szwędałem się więc po dostępnym terenie, i udało mi się zbliżyć do niego blisko, będąc jednak po drugiej stronie ściany. To chyba wystarczyło by wypłoszyć go do następnego pomieszczenia. Jak otworzyłem drzwi do ów pokoju, Zeus zesłał niewidzialną ścianę która nie pozwoliła mi dostać się do opętanego marynarza, który w bólu (a może światłowstrętu?) usiadł i oparł się o ścianę zasłaniając się przede mną (światłem?) ręką. I to tyle. Nic więcej nie moge wykombinować; żadnych drzwi otworzyć, ani jednego przedmiotu nie podnieść, nic nie uruchomić. Nie moge też zbliżyć się przez niewidzialną ścianę Zeusa. Może ktoś podpowiedzieć mi, cóżli mam czynić? Dołączam screena jakby ktoś nie do końca kojarzył ów sytuację:

ziomal.png

Byłbym wdzięczny za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam Ci opis z poradnika bo sam jeszcze nie doszedłem do tego momentu :smile:

Na początek wbiegnij po schodach na górę. Kryjąc się za szafami przebiegnij na  drugą  stronę i zejdź na dół. Znajdziesz przy pomieszczeniu z oknem, gdzie kryje  się  szaleniec z karabinem. Otwórz drzwi i natychmiast zniknij mu z widoku. Gdy zamkną się za nim drzwi, wejdź do środka, otwórz kolejne drzwi i odskocz na bok. Poczekaj aż napastnikowi skończą się naboje i wejdź do środka.
W następnym pomieszczeniu sięgnij do przełącznika, pokonaj napastnika i wyjdź na  zewnątrz. Podczas  drogi  na  drugą  stronę,  będziesz  miał  okazję  zobaczyć  jeszcze  jedną  retrospekcję. Skorzystaj z drzwi, które znajdują się na końcu.

Niestety w opisie nie ma nic o niewidzialnej ścianie :sad: Może coś przeoczyłeś podczas rozgrywki i gra nie pozwala Ci iść dalej, spróbuj wczytać save przed tą walką (jeśli zrobiłeś save ) i zagraj tak jak jest to opisane w poradniku :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pomogło ;) Okazało się że mój eskimos zamulił, i stał za daleko/za długo od otwartych drzwi, przez co nie Zeus dał mi wejśc do środka. Na szczęście miałem poprzedniego save. Musiałem stać przy drzwiach cały czas i klikać szczałkę do przodu by się tam wbić. Ale udało się i już na spokojnie cisne dalej :D Dzięki zią ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...