Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slimshady

FIFA 11 - zacina sie

Polecane posty

Gra nawet na minimalnych mi nieźle zacina, tak że się nie da grać. Komp spełnia minimalne wymagania.

Konfiguracja

Operating System: Windows XP Professional

Processor: Intel® Pentium® D CPU 2.80GHz (2 CPUs)

Memory: 1024MB RAM

DirectX Version: DirectX 9.0c

Card name: ATI Radeon X1950 GT

Display Memory: 256.0 MB

Nie wiem co z tym zrobić. Tym bardziej że czekałem aby zagrać w tą fifę. Dziś ją kupiłem włączam i [beeep] bo tak się tnie że się grać nie da. Assassins Creed 2 i Batman AA chodziły świetnie na średnich, a fifa tnie się na najmniejszych.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale syf... mam GF 9500 i się przycina na średnich oraz na wysokich chociaż powinna latać, aż miło

nawet za pierwszymi uruchomianiami grałem an full detalach i było dobrze

dopiero po jakimś czasie, wszystko zaczęło się ciąć i została opcja "niskie" - na takich ustawieniach gram :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam athlona 3000+, 2 Gb ram i GF9600GT i koszmar jest.Mam tak, że jak jest ten ekran ładowania z piłkarzem, gdzie gole można strzelać, to zanim to sie pojawi to mam czarny ekran i musze jakieś 3 minuty poczekać. I tak za każdym razem.A mecz to koszmar. Jak piłka jest w grze to nie da się grać.Rozumiem,że słaby procek , ale crysis itd spokojnie dawał rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety też. Na 9800 gtx+ przycina strasznie... We wszystkie inne gry gram na maksymalnych detalach, tylko tu jest wyjątek. Czekam na patcha!

(EDIT)

Jest rozwiązanie! TornadoNewGaming podał link do moda LOD polepszającego grafikę i dającego większą płynność rozgrywki! Uff... Szkoda że nie było tak od razu:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować:

Mam moda, który zwiększa płynność gry i poprawia grafikę.

http://www.mediafire.com/?jcrtdvgq4jfl4bp

Wszystko pisze w pliku readme. Folder fifarna robimy sami. Czyli FIFA 11 > Game > data > fifarna > lua. Do tego folderu natomiast nie kopiujemy tego settinga.lua, tylko ten -

http://www.mediafire.com/?twbc2od37oglggi - dodaje więcej płynności. Po wgraniu tego moda należy w opcjach ustawić opcje vsync. Mamy płynność jak na konsolach i grafikę ciutkę lepszą

Zaraz zbadam czy działa ;)

EDIT: U mnie niestety nie działa, gra chodzi tak samo jak poprzednio, czyli dość płynnie, ale nie tak płynnie jak na konsolach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas nie rozumiem gdzie ustawić opcję vsync. Prosił bym o wytłumaczenie ;P

Żeby uruchomić grę wyskakuje najpierw okno Fifa 11 z klawiszami: "Graj" "Ustawienia gry" "Wyjdź".

Wchodzisz na "Ustawienia gry", w pierwszej zakładce "konfiguracja obrazu" na samym dole są "ustawienia renderowania" tam zaznaczasz opcję "Czekaj na synchronizację pionową" - i już.

Ja wgrałem patcha, ale różnicy specjalnej nie odczuwam, nie tnie tak, żeby mnie to specjalnie irytowało, nie przeszkadza w grze, ale jednak od czasu do czasu "pstryka" :). Mam GeForce`a 8800 GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kitu z tą grą. Mam Athlona X2 4600+, 2GB RAM, 9600GT i niezależnie od ustawień, czy rozdzielczości, gra mi się tnie. Nie tak, żeby się nie dało grać, ale jednak wkurzająca sprawa. Tym bardziej, że demko PES 2011 chodziło płynnie. Zrobiłem benchmark FRAPSem przez cały mecz na detalach max + 1440x900, bez AA i mi wyszło, że minimum 37 fps; maximum 61 fps, średnio 53 fps. Więc powinno chodzić "jak ta lala", a tu lipa. Fraps pokazuje swoje, gra pokazuje swoje. Na moje oko to jest góra 25 fps.

Moje zdanie jest takie: zrobili grę na PC tak "na odwal się", żeby jakoś to wyglądało w stosunku do PCtowców. Tak samo jak GTA IV. Jeśli mają robić gry na PC "na odwal się", to niech ich lepiej w ogóle nie robią. Łaski bez. Są jeszcze producenci na tym świecie, którzy dbają o ten rynek, np. Blizzard, BioWare, Valve, ale EA w żadnym wypadku się do nich nie zalicza. Każdą kolejną grę kaszanią w wersji na PC. Sztucznie zawyżają wymagania, bo im producenci sprzętu odpowiednio zapłacili.

To moja ostatnia gra od EA, którą kupiłem. Więcej nie kupię. No chyba, że EA będzie tylko i wyłącznie dystrybutorem, a samo nie przyłoży do gry swojej wrednej łapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w skrzynce siedzi Core2Duo E7400 + GF 9600GSO 512 + 2GB RAMu, na tym postawiony Windows7 64 bitowy i gra się wybornie.

Spróbujcie przeprowadzić aktualizację sterowników do chipsetu płyty głównej i grafiki. Jeśli macie pootwierane mnóstwo programów w tle, powyłączać niepotrzebne. Demko mi mocno przyspieszało po wyłączeniu XFire, może u Was z pełną wersją będzie podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich

Oto mój sposób rozwiązania "problemu z płynnością" w grze FIFA 11:

1. Panel sterowania

2. Dźwięk

3. Wybierz prawym przyciskiem myszy swoje aktualnie używane głośnik

4. Właściwości

5. Wejdz w zakładkę zaawansowane

6 Wybierz Format domyślny: "JAKOŚĆ CD"

Dajcie znać czy pomogło. W moim przypadku sposób ten naprawił problem "lagów"(ścinania gry mimo dobrego framerate'u)

Mój komp:

Intel Core 2 duo 6600 2.4 Ghz (3.3 Ghz)

AMD Asus 4870 512 MB

2 GB RAM (800 Mhz)

Windows 7 64 bit

Trzymcie się :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich

Oto mój sposób rozwiązania "problemu z płynnością" w grze FIFA 11:

1. Panel sterowania

2. Dźwięk

3. Wybierz prawym przyciskiem myszy swoje aktualnie używane głośnik

4. Właściwości

5. Wejdz w zakładkę zaawansowane

6 Wybierz Format domyślny: "JAKOŚĆ CD"

Dajcie znać czy pomogło. W moim przypadku sposób ten naprawił problem "lagów"(ścinania gry mimo dobrego framerate'u)

Mój komp:

Intel Core 2 duo 6600 2.4 Ghz (3.3 Ghz)

AMD Asus 4870 512 MB

2 GB RAM (800 Mhz)

Windows 7 64 bit

Trzymcie się :wink:

A wiesz może jak to zrobić w XP ? Bo szukam i nie mogę znaleźć tej opcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...