Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoyBack

FIFA 11 - zalogowanie się do ea w grze

Polecane posty

Witam mam juz nowa fife, zalozylem wymagane konto ea, ale w grze nie chce mi sie z nim polaczyc, wyskakuje komunikat ze nie mam przypisanej nazwy gracza do tego konta. Gdzie sie to przypisuje bo nie moge nigdzie znalesc?

Jeszcze jedna sprawa, gram na klawiaturze i chcialbym zmienic by przejecie pilki nie bylo pod podaniem ale strzalem (wygodniejsze ulozenie palcow). na xboxie zmienialo sie to w ustawieniach sterowania w grze, lecz nie moge sie tam dostac bo wymaga podlaczenia pada (bez sensu). tak samo nie moge zmienic asyst (podania, dosrodkowania itd) i co mnie najbardziej denerwuje zmiany zawodnika (nie lubie jak komputer za mnie zmienia, gubie sie wtedy ktorym jestem). Da sie to w inny sposob zmienic?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do powyższego problemu, nie rozumiem, dlaczego nie mogę się zalogować na konto ea, skoro je utworzyłem zaraz po instalacji, mam ten sam komunikat o braku przypisanej nazwy gacza.

Co do zmiany ustawień klawiatury to wszystkie zmiany wprowadza się w ustawieniach gry, dostępnych z ekranu wyświetlającego się przed uruchomieniem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany ustawień klawiatury to wszystkie zmiany wprowadza się w ustawieniach gry, dostępnych z ekranu wyświetlającego się przed uruchomieniem gry.

Ale tam nie ma mozliwosci ustawienia by podczas gry nie zmieniali mi sie sami zawodnicy. Chce pobiec jednym konkretnym pilkarzem a tu samo mi zmienia na innego:/ jak to zmienic? gdzie to jest?

Co do zalogowania sie, nie wiem czy to mi pomoglo ale wszedlem na swoje konto na stronce ea, i tam stworzylem jakiegos gracza i go zaznaczylem. Nastepnego dnia gdy wlaczylem gre udalo sie zalogowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje automatycznej zmiany piłkarzy faktycznie są dostępne już tylko z poziomu gry w opcjach sterowania i wygląda na to, że żeby tam wejść nie ma zmiłuj się, trzeba mieć podłączonego pada - to straszny bezsens, ale cena za trend dzisiejszych czasów czyli konwersje gier z konsol pod PC. Musisz skądś skombinować sobie jakiegoś pada np. pożyczyć od znajomego. Z resztą rozważ możliwość przerzucenia się na grę padem - ja również do tej pory byłem zatwardziałym zwolenikiem klawiatury i nie wyobrażałem sobie gry na padzie - wiadomo przyzwyczajenie jest potężne - ale po zagraniu w Fifę 11 zmieniłem zdanie i myślę, że warto zainwestować w zakup pada i pomęczyć się przy opanowaniu gry na nim, bo dopiero wtedy wykorzysta się pełnię możliwości gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą rozważ możliwość przerzucenia się na grę padem - ja również do tej pory byłem zatwardziałym zwolenikiem klawiatury i nie wyobrażałem sobie gry na padzie - wiadomo przyzwyczajenie jest potężne - ale po zagraniu w Fifę 11 zmieniłem zdanie i myślę, że warto zainwestować w zakup pada i pomęczyć się przy opanowaniu gry na nim, bo dopiero wtedy wykorzysta się pełnię możliwości gry.

Gram w fife od 1997 roku, zawsze na klawiaturze, jestem naprawde niezly, wiedzac ze duzo trace nie grajac na padzie, ale po prostu nie potrafie sie na niego przeniesc. Pada mam. Pare razy probowalem i "nie czulem" zupelnie gry, uciekali mi na boki nawet jesli chcialem biec prosto... Gralem mnostwo w fife 10 u kumpla na xboxie i gralem na.... klawiaturze, znajomy ma przejsciowke firecos tam by mozna bylo brac na klawiaturze.

EA niestety sprzedaje drugi raz ten sam produkt tym razem na PC, niestety slabo przystosowany dla chcacych grac na klawiaturze, czy na prawde tak ciezko bylo udostepnic wszystkie ustawienia? Kasa, kasa i tylko kasa, chcialby zeby ktos zrobil tak samo dobra pilke nozna (pes zostaje w tyle) tak jak w przypadku nba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...