Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GameMan

Problem z monitorem Samsunga

Polecane posty

Witam!

Mam problem z moim monitorem firmy samsung. Gdy włączam komputer czasem przestaje na parę sekund kontaktować (jest włączony), po czym pojawia się obraz. Dzieje się to tylko podczas włączania. Czy to wina karty graficznej, czy monitroa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy włączam komputer czasem przestaje na parę sekund kontaktować (jest włączony),

Dzieje się to tylko podczas włączania.

No to jak to jest? ZAWSZE po zalogowaniu się? Jeżeli tak, jest tak, jak mówi yoyo2 - monitor zmienia rozdzielczość, jednakże wtedy zmieniałby ją także np. podczas uruchamiania gier w rozdzielczości innej, niż tak, z którą pracujesz w Win.

Przy okazji mógłbyś powiedzieć, jaki masz monitor :) Samsung to dość szerokie pojęcie w tym wypadku :)

edit: a jeszcze wyjaśnij mi, co znaczy 'przestaje na parę sekund kontaktować' ? Obraz robi się ciemny i słychać Pstryk? Obraz jest widoczny, ale robi się statyczny? Rozwiń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy zalogowaniu się monitor zamienia się na czarny (jest włączony), w prawym rogu pojawia się od razu po sobie napis Analog, Digital, a później wszystko znowu widać. Ja nie zauważyłem żadnej zmiany w rozdzielczości. Poza tym mój komputer wykrywa go jako 2 monitory (sic!), co prawda ten 2 wyłączyłem, ale go tak nie ma, jednak da się go włączyć :D.

Wcześniej monitor działał normalnie.

Nazwa: Samsung SyncMaster 2233bw (rozdzielczość 1680x1240).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...