Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

icearas

King's Bounty: Legenda - błąd Directx

Polecane posty

Witam.

Zakupiłem sobie dzisiaj cda. Pełen radości zainstalowałem King's bounty legenda i ma radość nie trwała za długo. Otóź wywala błąd widoczny na screenie w załączniku. Reinstalacja gry i instalacja DirectX dołączonego do niej nic nie poprawiła. Obniżanie wszystkiego na najniższe i inne zabawy detalami za wiele nie wskurały. Dziękuję za wszelką pomoc. :)

Moja platforma to:

Win 7 32bit Pro,

Intel Core 2 Duo 2.00 Ghz,

2GB Ramu,

GF 8400 GS.

post-102738-1285685342_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc w trybie zgodności z Vista oraz Xp problem dalej występuje. Co prawda gra długo się nie uruchamia, ale działa to na nerwy zdeczka. ;/

Możliwe, że znalazłem rozwiązanie problemu. Ściągnąć ten plik należy: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_33 a następnie wkleić go do folderu z grą. Póki co (i mam nadzieję, że na stałe) działa ładnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jednak dalej się wykrzacza. :/ Bd dalej coś kombinować, jak coś wymyślę, to napiszę.

Gdzieś w internecie oraz przy pomocy wujka google, doczytałem się, żeby spróbować zainstalować DirectX 9 i może to coś da. Jestem w trakcie ściągania i zobacze czy coś to pomogło. Mam nadzieję, że tak. :P

Niestety. Dalej nic. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej konkretnie sytuacji nie miałem, natomiast wyskakiwał mi inny błąd zaraz po uruchomieniu instalatora. Screena nie zrobiłem, a dokładną nazwę tego błędu zapomniałem. Tak czy siak spróbujcie uruchomić jako administrator. Mi to pomogło i gra pięknie śmiga :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IAmDarkElf: wszystkie zabawy z detalami próbowałem. Obniżenie na maxa i wyłączenie wszystkich fajerwerków, oraz różne rozdzielczości. Niestety bez skutku. RedEvil Twój post za bardzo pomocny nie jest. ;) spike1311: próbowałeś tej metody z instalcją DirectX 9? Może u Ciebie by to coś dało akurat. I jak długo u siebie grałeś? Mi czasami się uda z godzinkę pograć bez zwiechy. Także kompletnie nie wiem od czego to zależy. A śmieszne w tym wszystkim jest to, że taki Starcraft 1 chodzi bez zająknięcia. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągniecie DirectX 9 z czerwca nic nie dało oraz wyłączenie AA. Sterowniki teraz spróbuje. Co i tak trochę z lękiem robię, bo musze szukać laptopowej wersji i się boję, że system się wykrzaczy. W każdym razie dziękuję za zainteresowanie teamtem ze strony redakcji. :)

Edit: Rozwiązanie działa póki co. Grałem z godzinkę z hakiem i zero problemów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem z tym blędem o Directx :( Jednak nic nie pomaga, nawet te wskazówki, które dał ghost. Nie wyłączyłem jeszcze tylko antyaliasingu, bo nie mam pojęcia gdzie sie to robi. :( Bardzo proszę o pomoc kolegów, którzy już rozwiązali ten problem. Mam kartę graficzną Ge Force 220 gt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...