Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tabula

Internet stacjonarny - którą ofertę wybrać ?

Polecane posty

Witam

Jako że w najbliższym czasie rozważam rozwiązanie umowy Orange Freedom Pro ( ten internet mnie do nerwicy doprowadzi, nie wyrobię jeszcze 3 lata z nim ), co prawda pewnie poleci trochę kasy z kieszeni ale lepsze to niż płacić jeszcze przez 3 lata po 50 zł miesięcznie. W związku z tym kieruję do Was prośbę z nakierowaniem mnie na jakąś ciekawą ofertę internetu kablowego . Telefonu stacjonarnego nie posiadam aczkolwiek posiadałem więc wystarczy uaktywnić łącze. Z góry dzięki za odpowiedzi  :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na wsi w domku jednorodzinnym. Abonament to tak do 50-60 zł. Prędkość jak najwyższa :tongue: ale minimum 1-2 mb/s

Rozglądałem się trochę i zastanawiam się nad ofertą netii lub orange freedom ( prawie wszyscy w okolicy mają orange feedom i mam telefon w orange ). Która byłaby bardziej opłacalna czy ewentualnie coś innego wybrać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz telefon w orange to Freedom się opłaca bo do tego dostajesz np. 25 zł na internet w telefonie i SMS do orange.

Ja teraz przechodzę do Ery bo jeśli będziesz miał od nich telefon stacjonarny a w domu ktoś ma komórkę w erze to dostajesz 50% zniżki na cały okres umowy, moim zdaniem korzystny układ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... tylko że ja mam taką opcję w telefonie że co miesiąc podwaja mi stan konta, czyli na miesiąc mam 100 zł.

Tej stówy nie wykorzystuję więc dodatkowe 25 zł będzie przepadało.

A na tej mapce na stronie netii widzę że punkt sprzedaży play jest obok mojej szkoły, chyba lepiej się z nimi dogadam jak pójdę do salonu niż będę dzwonił

@EDIT: Byłem w salonie i dowiedziałem się że net będzie działał u mnie z maksymalną prędkością czyli 20 mb/s.

Brać 20 mb/s za 69 zł miesięcznie czy rozejrzeć się za czymś innym ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Netię. Obecnie lepszej oferty na naszym rynku nie znajdziesz.

Gdybyś jednak chciał jeszcze przejrzeć ofert innych firm oferujących dostawy internetu w twojej okolicy to największy spis tych firm masz tutaj: http://www.dostawcy-internetu.pl/

Jednakże raczej nic lepszego nie znajdziesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie dlatego uważasz że taki jest, bo twoje miejsce zamieszkania nie spełnia warunków jakie powinien mieć zapewnione taki internet. Stąd działa fatalnie. I dlatego na tej stronienie został umieszczony. U mnie tak jest np. z internetem Play. Teoretycznie na mapce zasięgu moja wioska się nie znajduje. 2-3 km poza nią jestem niestety. A wiem że kumplowi sygnał łapie, choć również w nie najlepszej jakości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...