Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WesolyKat

Left 4 Dead 2 - minimalizuje się

Polecane posty

Mam problem z L4D2 podczas grania, gra co jakiś czas się minimalizuje, muszę maksymalizować co daje duże straty podczas grania Versusów i innych trybów gier. Niekiedy po minimalizacji nie można już uruchomić gry tak jak by się kompletnie zacieła, może ktoś wie w czym problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakieś dokładne szczególy.Czy wyświetla się jakiś komunikat?Te minimalizowanie jak częste jest?Ja tak niekiedy mam tak jak źle wsadzę wtyczkę od słuchawek :laugh: .Hmm..możliwe że to może być wina patcha...poczekaj kilka dni jak wyjdzie nowy patch[np.The Sacrifice 5 października-co prawda to DLC ale do nich dołączony jest przeważnie patch]i napisz czy coś się zmieniło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...komp jest w porządku...czy przed zminimalizowaniem dzieją się dziwne rzeczy[typu wolniejsza animacja ,skakanie animacji]?Wiem że głupie pytania zadaję ale kilka miesęcy temu miałem problem,że takie właśnie się dzialy rzeczy ,z tym że raz mnie wywalało z gry a raz minimalizowało mi.Spróbuj obniżyć detale [wyłącz synchronizację i zmniejsz efekty]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...